Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Set 9 pjesësh për pjekje Delimano

Photo
Video
-40%

Pasuroni kuzhinën tuaj me setin 9 pjesësh për pjekje nga Delimano! Seti përmban aksesorët më të përdorur për pjekurinat e ëmbla apo të njelmëta, por jo vetëm. Mund t'i përdorni për të pjekur bukë, pite, mafinë, biskota, lazanja apo ndonjë tavë të shijshme. Enët kanë veshje PPG Skandia Extreme, e cila është rezistente ndaj ngjitjes. Po ashtu, e shpërndajnë nxehtësinë në mënyrë të barabartë.

Set 9 pjesësh për pjekje Delimano

Çmimi i rregullt: 44,90 €


Çmimi special: 26,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Pasuroni kuzhinën tuaj me setin 9 pjesësh për pjekje nga Delimano! Seti përmban aksesorët më të përdorur për pjekurinat e ëmbla apo të njelmëta, por jo vetëm. Mund t'i përdorni për të pjekur bukë, pite, mafinë, biskota, lazanja apo ndonjë tavë të shijshme. Enët kanë veshje PPG Skandia Extreme, e cila është rezistente ndaj ngjitjes. Po ashtu, e shpërndajnë nxehtësinë në mënyrë të barabartë.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatitni pjekurinat shpejt dhe lehtë

Çdo kuzhinier i pasionuar pas pjekurinave do të donte ta kishte këtë set. Seti përmban 9 kallëpe / tepsi për pjekje në 6 madhësi të ndryshme. Ju mund t’i përdorni për të pjekur ëmbëlsira të ndryshme, pica, pite, bukë, patate, lazanja dhe jo vetëm.

Të punuar nga çeliku ECCS, enët e setit i rezistojnë deformimit dhe kanë veshje cilësore, rezistente ndaj ngjitjes së ushqimit.

Set 9 pjesësh për pjekje

Koleksion që duhet ta ketë çdo kuzhinë

Ngrohni furrën dhe piqni pjekurina të shijshme me këtë set! Seti përmban:

  • 4 kallëpe të vogla – të përshtatshme për të mafinë apo ëmbëlsira të vogla të ngjashme.
  • Tepsia rrumbullake për kek – e përsosur për kek apo ëmbëlsira të ngjashme.
  • Tepsia për bukë – për të pjekur lloje të ndryshme të bukës, torta apo lazanja.
  • Tepsia katrore – për ëmblësira të ndryshme apo edhe për të pjekur lazanja.
  • Tepsia për tava – për tava të ndryshme e të shijshme. Po ashtu mund ta përdorni edhe për torta.
  • Tepisa për mafinë – ka 6 kallëpe dhe mund të përdoret për pjekjen e mafinëve.
Set 9 pjesësh për pjekje

Dizajn praktik, kursejnë hapësirë në kuzhinën tuaj

Enët janë dizajnuar në atë mënyrë që kur nuk janë në përdorim, mund të vendosen sipër njëra-tjetrës dhe përshtaten shumë mirë. Në këtë mënyrë, zënë më pak vend në kuzhinën tuaj.

Çelik dhe veshje dyshtresore jo-ngjitëse

Ky set ka enë në forma të ndryshme, të cilat mund të përdoren për pjekjen e ushqimeve të ndryshme, falë veshjes jo-ngitëse PPG SKANDIA EXTREME. Përmbajtja e çelikut mundëson shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, në mënyrë që ushqimi të piqet mirë e njësoj.

Me këtë set kaq praktik, ju mund ta ushtorni pasionin tuaj të gatimit, qoftë duke provuar receta të reja apo duke gatuar recetat tradicionale të gjyshes. Pasi t’i keni pjekur ushqimet, enët mund t’i pastroni fare lehtë dhe shpejt.

Set 9 pjesësh për pjekje
Informata shtesë

Dimensionet & Specifikat

Set 9 pjesësh për pjekje

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi