Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti për gatim Bake’n’Share Delimano

Photo
Video

Seti Bake'n'Share përmban 6 tepsi/tabaka që çdo kuzhinier i mirë duhet t’i ketë në kuzhinën e tij. Enët janë të përbëra nga çeliku i karbonit me veshje Xynflon që nuk ngjitë ushqimet, prandaj edhe pastrohen lehtë. Mund të përdoren për pjekje në furrë, deri në temperaturë 260°C. Po ashtu, seti ka edhe furçë, 5 forma për prerjen e ëmbëlsirave, t’hollues për brumëra dhe kuti ngjyrë ari dhe argjendi për paketimin e mafinëve.

Seti për gatim Bake’n’Share Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti Bake'n'Share përmban 6 tepsi/tabaka që çdo kuzhinier i mirë duhet t’i ketë në kuzhinën e tij. Enët janë të përbëra nga çeliku i karbonit me veshje Xynflon që nuk ngjitë ushqimet, prandaj edhe pastrohen lehtë. Mund të përdoren për pjekje në furrë, deri në temperaturë 260°C. Po ashtu, seti ka edhe furçë, 5 forma për prerjen e ëmbëlsirave, t’hollues për brumëra dhe kuti ngjyrë ari dhe argjendi për paketimin e mafinëve.

Më shumë
Përshkrimi

Çdo gjë që ju nevojitet për pjekje

Seti Delimano Bake’n’Share është një set i përkryer, sepse përmban:

  • Tepsi me 12 forma për mafinë
  • 3 tepsi katërkëndshe për ëmbëlsira ose bukë
  • 1 tepsi rrumbullake
  • 1 tabakë i madh pë pjekje
  • 5 forma për prerjen e ëmbëlsirave
  • Furçë për lyerjen e tepsive
  • Kuti për paketimin e ëmbëlsirave

Të qëndrueshme

Seti për gatim Delimano Bake'n'Share është i bërë nga çeliku i karbonit i cili nuk lejon ngjitjen e ushqimit, dhe ofron zero gërvishtje për një pastrim shumë të lehtë. Gatimet e pjekura lehtë, rrëshqasin nga këto tepsi, pra nuk ngjiten. Pastrimi është i shpejtë dhe i thjeshtë, edhe në raste kur gatimet janë pjekur shumë dhe mund të jenë ngjitur. Tepsitë janë shumë të qëndrueshme dhe mund të përdoren në furrë deri në 260°C. Enët e shpërndajnë nxehtësisë në formë të barabartë dhe më shpejtë gatimi, prandaj janë të përsosura edhe për rastet kur ju duhet të përgatisni diçka në moment të fundit.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online