Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Blenderi Astoria Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-75%

Bluaj, grij, përziej, copëto ose bëj pure me blenderin Astoria me brisqet prej çeliku, të cilat mund të largohen për pastrim të lehtë. Gotat për bluarje janë ideale për punë individuale të përzierjes dhe përmbajnë një shkallë matëse. Butoni ON / OFF siguron operimi të lehtë. Fuqia: 300W me një shpejtësi fikse dhe me shpejtësi të ndryshueshme. Sasia e gotës: 500ml.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Blenderi Astoria Delimano

Çmimi i regullt: 45,98 €


Çmimi Special: 11,50 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Bluaj, grij, përziej, copëto ose bëj pure me blenderin Astoria me brisqet prej çeliku, të cilat mund të largohen për pastrim të lehtë. Gotat për bluarje janë ideale për punë individuale të përzierjes dhe përmbajnë një shkallë matëse. Butoni ON / OFF siguron operimi të lehtë. Fuqia: 300W me një shpejtësi fikse dhe me shpejtësi të ndryshueshme. Sasia e gotës: 500ml.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni pure, përzieni, grini dhe miksoni me një pajisje të vetme 


Ju do të dashuroheni me mënyrën sesi kjo paisje e vetme mund të bejë një shumëllojshmëri përzjerjesh - mund të pëgatisni brumin për kek, ëmbëlsira, pallaqinka etj. Përgatisni pure, përzierje frutash, supë dhe smoothie të shijshëm.

Thika e çelikut për të copëtuar edhe përbërësit e fortë

Blenderi i dorës Delimano ka fuqi 200 wat dhe thikë çeliku e cila nuk ndryshket me kalimin e kohës. Fuqia e saj bën të mundur edhe copëtimin dhe grirjen e përbërësve të cilët janë të fortë. Materiale cilësore dhe rezistente.

Dorezë ergonomike e sigurtë

Doreza e grirësit është sigurtë, nuk ju duhet të ushtroni forcë gjatë përdorimit. Thjeshtë ju duhet të shtypni butonin i cili është në ngjyrë jeshile dhe mund të filloni lehtësisht përzjerjen. Një paisje e cila kombinohet me të gjitha kuzhinat.

E lehtë për tu përdorur, pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë, performanca e saj sjell rezultate ideale

Është shumë i lehtë për tu përdorur, për tu pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë në kuzhinën tuaj. Ju do të impresionoheni me performancën e tij. Ju mund të bluani, prisni, copëtoni, përzieni dhe mund të bëni pure. Karakteristikë e tij është motori i cili ka një fuqi 200 W dhe shpejetësia e tij.

Griresi Delimano është prodhuar me doreza ergonomike për lehtësi në përdorim.

  • ideal për bluarje dhe copëtim direkt në enën e dëshiruar
  • shpejtësi të ndryshme 
  • boshti i mikserit nga çeliku inox i levizshëm për pastrim super të lehtë 
  • shoqërohet nga një gotë për matje, përzierje dhe ruajtje 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star