Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set për skarë - Astoria Delimano

Photo
Video

Ky set veglash prej çeliku inox, do t’ua lehtësojë përgatitjen e ushqimeve në skarë. Seti përmban 3 vegla: një piru për t’i hequr bifektët apo mishërat e tjerë nga skara, një mashë si dhe një shpatulë me të cilën mund t’i rrotulloni filet e pulës, pleskavicat, qoftet apo ushqimet e tjera. Për shkak se janë të ndërtuara nga çeliku inox, veglat janë shumë të qëndrueshme dhe kanë doreza të sigurta për t’i mbajtur.

Set për skarë - Astoria Delimano
19,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set veglash prej çeliku inox, do t’ua lehtësojë përgatitjen e ushqimeve në skarë. Seti përmban 3 vegla: një piru për t’i hequr bifektët apo mishërat e tjerë nga skara, një mashë si dhe një shpatulë me të cilën mund t’i rrotulloni filet e pulës, pleskavicat, qoftet apo ushqimet e tjera. Për shkak se janë të ndërtuara nga çeliku inox, veglat janë shumë të qëndrueshme dhe kanë doreza të sigurta për t’i mbajtur.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatit ushqime skare si një profesionist/e

Përgatitja e mishërave dhe ushqimeve të tjera në skarë, kurrë s’ka qenë më e lehtë. Me setin Astoria, ju i keni të gjitha veglat që ju duhen për të përgatitur ushqime të shijshme skare për një drekë familjare, me shoqëri, apo për ndonjë aheng në mbrëmje.

Seti Astoria ka tri vegla prej çeliku inox, të cilat janë shumë të qëndrueshme dhe ju mundësojnë t’i përgatisni me lehtësi ushqimet në skarë.

Seti përmban:

  • Piru - për t’i hequr biftekët e pjekur nga skara
  • Mashë - për t’i hequr nga skara dhe  rrotulluar ushqimet e ndryshme, si krahë pule, qofte, perime dhe jo vetëm.
  • Shpatulë - për t’i rrotulluar në skarë mishërat si file pule, biftekë, pleskavica, etj.
  • Manualin për përdorim

Pasuroje kuzhinën me pajisje nga linja Astoria

Nga linja Astoria kemi edhe një skarë qymyrguri, e cila është shumë praktike për t’u përdorur, dhe e përshtatshme për piknik apo dreka të ndryshme me familje si dhe shoqëri. Shiko skarën Astoria duke klikuar këtu.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star