Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Aksesorë për Nutribullet® Delimano

Photo
Video
-20%

Një set i domosdoshëm për të gjithë përdoruesit e Nutribullet. Përfshin 2 kapak, 2 gota me dorezë mbajtëse dhe 1 thikë. Ky set përshtatet me: Nutribullet, Nutribullet i kuq dhe Nutribullet Pro.

Aksesorë për Nutribullet® Delimano

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 19,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Një set i domosdoshëm për të gjithë përdoruesit e Nutribullet. Përfshin 2 kapak, 2 gota me dorezë mbajtëse dhe 1 thikë. Ky set përshtatet me: Nutribullet, Nutribullet i kuq dhe Nutribullet Pro.

Më shumë
Përshkrimi

Tani çdo kush mund të ketë gotën e vet  - pregatisni një smoothie dhe merreni me vete!

Rutina juaj e përditshme do të përmiresohet edhe më shumë - me setin bazë të aksesorëve të Nutribullet dhe tani nuk keni më pse të shqetësoheni. Plus, tani çdo kush në shtëpine tuaj do të ketë gotën e tij të personalizuar dhe mund të pregatisë një Nutriblast sipas dëshirës të cilin mund ta marri me vete!

Kurseni kohë

Gotat e vogla 0.5Litërshe janë ideale për servirjen e një Nutribulasti. Tani, ju mund të pregatisni mëngjesin tuaj të pasur me vlera ushqimore dhe mund ta pini direkt nga gota në të cilën keni bëre Nutriblast-in dhe kështu do të kurseni kohë dhe nuk do të bëni rrëmujë në kuzhinë!

Kapak për udhëtim

Kapak për udhëtim i përshtatshëm për gotat e vogla të Nutribullet dhe nuk lejon derdhjen e lëngjeve gjatë kohës që jeni duke vrapuar apo jeni duke udhëtuar me makinë.

Dizajni unik i thikave i cili nuk ka nevojë për mprehje

Kur kombinohet me veprimin ekskluziv ciklonik të Magic Bullet, dizajni unik i të gjitha thikave gjeneron akoma më shumë fuqi duke bërë të mundur copëtimin edhe të produkteve të vogla siç janë farat, duke marre të gjitha vlerat ushqyese të cilat janë të fshehura në brëndësi. Prodhuar me material çelik inox, të cilat nuk kanë nevojë p%r mprehje.

Merrni të gjitha avantazhet falë Nutribullet

Si një përdoruese e Nutribullet, aftësia për të përthithur të gjitha vitaminat dhe mineralet bazë nga ushqimi që ju konsumoni, është kthyer në një rutine pa të cilën ju nuk mund të bëni pa të. Seti i aksesorëve të Nutribullet, ju ndihmon të merrni më shumë dhe në të njëjtën kohë edhe kur nuk ndodheni në shtëpi. Pasi tani falë këtyre aksesorëve ju mund të merrni Nitrublastin tuaj me vete pa u shqetesuar. E përshtatshme për: Nutribullet, Nutribullet i kuq dhe Nutribullet Pro.

NUTRIBULLET ACCESSORY KIT

Specifikat Teknike
Kapaciteti 2 x 0.5 l
Material çelik inox, plastik
Pesha 0.68 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Agnieszka

www.delimano.pl

Polecam
Dobre są te produkty

1 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi