Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Air Fryer me avull Delimano

Photo
Video

Përgatisni ushqime të fërguara në mënyrë më të shëndetshme, me këtë fritezë pa vaj e cila ka të integruar edhe teknologji avulli! Me kapacitet 7 litra, 3 opsione dhe 3 programe, ju mundëson të përgatisni ushqime nga më të ndryshmet për tërë familjen! Ka kohëmatës deri në 60 min, temperaturë nga 80 deri në 200°C dhe fuqi gjithsej 2600W (friteza pa vaj 1700W + avulli 900W). Mund ta përdorni për fërgim, pjekje, për të ngrohur ushqimet apo për gatim me avull.

Air Fryer me avull Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Përgatisni ushqime të fërguara në mënyrë më të shëndetshme, me këtë fritezë pa vaj e cila ka të integruar edhe teknologji avulli! Me kapacitet 7 litra, 3 opsione dhe 3 programe, ju mundëson të përgatisni ushqime nga më të ndryshmet për tërë familjen! Ka kohëmatës deri në 60 min, temperaturë nga 80 deri në 200°C dhe fuqi gjithsej 2600W (friteza pa vaj 1700W + avulli 900W). Mund ta përdorni për fërgim, pjekje, për të ngrohur ushqimet apo për gatim me avull.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani ushqime të fërguara me më pak kalori

A jeni adhurues të pomfritave? A janë drekat tuaja të mbushura me pulë të fërguar, ushqim deti, mishëra të tjerë apo perime? Nëse po, ju mund të vazhdoni t’i gatuani këto ushqime, por tash në një mënyrë më të shëndetshme! Friteza pa vaj + me funksionin me avull, ka kapacitet 7 litra dhe ju mundëson të përgatisni shujta më të shëndetshme për një familje shumëanëtarëshe!

Delimano Air Fryer with Steam

Funskioni inovativ i avullit

Kjo fritezë pa vaj është e para në Delimano që e ka edhe funksionin me avull. Jo vetëm që mund të gatuani pa vaj, por me këtë aparat mund të gatuani edhe me avull. Shmangni përdorimin e tepër të vajit dhe gatuani me më pak ose aspak vaj. Çka ju duhet vaji kur keni ajër të nxehtë dhe avull? :)

Kjo fritezë ka 3 mënyra apo opsione gatimi:

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Avull

  Gatim me avull, për ushqime që i ruajnë lëndët ushqyese, shijen dhe lëngjet.

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Fritezë pa vaj (me ajër të nxehtë)

  Krijon një vorbull nxehtësie e cila fërgon ushqimin me ajër të nxehtë, duke e bërë më krokant.

 • Delimano Air Fryer with Steam

  Avull + fërgim me ajër

  Kombinoni të dy funksionet për ushqime të buta nga brenda dhe krokante nga jashtë.

Praktike, për përdorim të përditshëm

Pos 3 opsioneve për gatim, kjo fritezë ka edhe 3 programe:

 • Pomfrita
 • Perime
 • Pulë

Temperaturën mund ta caktoni nga 80 deri në 200 °C dhe kohëmatësin deri në 60 minuta. Ju mund të fërgoni, pjekni, ngrohni, gatuani me avull – kjo fritezë menjëherë do të bëhet pjesë e pandashme e rutinës tuaj të gatimit.

Delimano Air Fryer with Steam

Kapacitet 7 litra, për një familje të madhe

Kjo fritezë ka një shportë të madhe, me kapacitet 7 litra! Ju mund të përgatisni ushqime për një familje të madhe, për mysafirë apo ndonjë festë të vogël me miq. Shporta ka veshje rezistente ndaj ngjitjes së ushqimit, që nënkupton se ushqimi nuk ngjitet dhe sipërfaqja pastrohet lehtë. Doreza qëndron e ftohtë, andaj ju mund ta hiqni apo vendosni shportën lehtësisht, pa pasur frikë se mund t’i digjni gishtat.

Delimano Air Fryer with Steam

Ekran digjital me prekje

Ekrani me prekje digjitale ju mundëson të punoni me këtë aparat shpejt dhe lehtë. Friteza fiket automatikisht dhe lëshon një tingull. Kur kohëmatësi të përfundojë, pajisja aktivizon opsionin për t’u ftohur dhe pastaj fiket automatikisht, për të parandaluar djegien e ushqimit apo mbingrohjen e pajisjes.

Delimano Air Fryer with Steam
Informata shtesë

Specifikat teknike

 • Fuqia: friteza pa vaj - 1700 W, avulli - 900 W, avull dhe fërgim - 2600W
 • Tensioni: 220-240V~
 • Kapaciteti i shportës: 7 litres
 • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1200 ml
 • Temperatura: friteza pa vaj: 80 - 200°C, avulli: 100 °C
 • Dimensionet: 32.4 x 40.5 x 39.2 cm
 • Veshje anti-ngjitje PTFE
Fritezë pa vaj, me avull

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.