Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Air Fryer Touch Delimano

Photo
Video

Shijoni ushqime të fërguara apo ëmbëlsira pa u ndi në faj – përgatisni me ato me fritezën Touch pa vaj! Më kompakte se kurrë më parë, kjo fritezë e avancuar mund të fërgojë, pjekë apo thajë lloje të ndryshme ushqimesh falë 8 programeve që ka. Friteza Touch ka dorezë të ndashme, shportë 3.2L, enë 5L, kohëmatës dhe një ekran me prekje. Fuqia: 1500W. Temperatura: 80-200°C.

Air Fryer Touch Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Shijoni ushqime të fërguara apo ëmbëlsira pa u ndi në faj – përgatisni me ato me fritezën Touch pa vaj! Më kompakte se kurrë më parë, kjo fritezë e avancuar mund të fërgojë, pjekë apo thajë lloje të ndryshme ushqimesh falë 8 programeve që ka. Friteza Touch ka dorezë të ndashme, shportë 3.2L, enë 5L, kohëmatës dhe një ekran me prekje. Fuqia: 1500W. Temperatura: 80-200°C.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni shujta të shijshme me ajër të nxehtë, 25% më shpejtë

Le ta pranojmë – të gjithë i duam ushqimet e fërguara, por i druhemi për shkak të kalorive dhe vajit të tepërt. Pastaj, mos ta harrojmë që pas fërgimit, era e vajit mbulon thuajse tërë shtëpinë. Andaj, ne kemi gjetur një mënyrë më të mirë për t’i përgatitur ushqimet e fërguara – me fritezën pa vaj!

Fritezë pa vaj, Touch

Sekreti: Ajri i nxehtë

Qarkullimi i ajrit të nxehtë në fritezë do të sigurojë që ushqimi të jetë krrokant nga pjesa e jashtme, dhe i butë nga brenda. Ju mund të përdorni pak ose aspak vaj. Vetëm vendosni në fritezë përbërësit, zgjedhni programin dhe shijoni ushqim të fërguar me ajër të nxehtë! Kjo mënyrë gatimi është më e lehtë, më e shpejte dhe më e shëndetshme!

 • Fritezë pa vaj, Touch

  Pomfrita, ushqimi anësor i preferuar në mbarë botën.

 • Fritezë pa vaj, Touch

  Nuggets do të jenë krrokante nga jashtë dhe të buta brenda.

 • Fritezë pa vaj, Touch

  Perime të skuqura me ajër, që shkojnë thuajse me çdo shujtë.

 • Fritezë pa vaj, Touch

  Meze dhe ëmbëlsira të shpejta, për mysafirët e papritur.

8 programe (me kurdisje) për lloj-lloj shujtash

Friteza Touch ka 8 programe (me kurdisje) të cilat janë të lehta për t’u përdorur dhe me udhëzime për t’i përshatur me shportën apo enën. Zgjedhni një nga 8 programet dhe pas disa minutash, shijoni rezultatet në tryezën tuaj të ngrënies.

 • French fries (Pomfrita)
 • Wedges (Patate të skuqura)
 • Nuggets
 • Meat (Mish)
 • Fish (Peshk)
 • Cake (Ëmbëlsirë)
 • Dehydrate (Tharje / dehidratim)
 • Defrost (Shkrirje)

Nëse ju duhet ndonjë program jashtë këtyre, ndihuni të lirë ta përgatisni recetën tuaj personale dhe zgjedhni funsionin DIY – këtu mund ta caktoni temperaturën dhe kohëmatësin deri në 90 minuta.

Fritezë pa vaj, Touch

Dy enë të përshtatshme për fërgim

Friteza Touch ka enën dhe shportën për fërgim, për gatim më të gjithanshëm. Ena ka kapacitet 5 litra, kurse shporta ka 3.2 litra dhe mund të vendoset në enë më të mëdha. Ju mund t’i ndërroni fare lehtë, falë dorezës së ndashme, e cila mund të lëvizet thuajse me një klikim.

Fritezë pa vaj, Touch

Praktike dhe e sigurtë

Kur ktheheni të lodhur nga puna, krejt çka ju duhet për përgatitjen e ushqimit, është një pajisje kuzhine e lehtë dhe e sigurtë për t’u përdorur. Një pajisje si friteza Touch, e cila do ta shndërrojë gatimin në një proces më të këndshëm për tërë familjen.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Doreza që nuk nxehet, dhe karakteristika tjera të sigurisë, sikurse: fikje automatike, tingulli dhe drita treguese.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Ekrani digjital me prekje, ju mundëson t’i zgjedhni programet / cilësimet më shpejtë e më lehtë.

 • Fritezë pa vaj, Touch

  Veshja jo-ngjitëse në enë dhe shportë nuk lejon që ushqimi të ngjitet dhe mundëson pastrim më të lehtë.

Qershia mbi tortë: një pamje elegante

Me një pamje modern dhe elegante, friteza Touch do të përshatet bukur në çdo kuzhinë. Ka madhësi kompakte dhe një vend për ta palosur kabllon. Është në dispozicion në dy ngjyra, andaj ju mund të zgjedhni të preferuarën tuaj:

 • E zezë
 • E kuqe
Fritezë pa vaj, Touch
Informata shtesë

Info teknike:

 • Fuqia: 1500 W
 • Tensioni: 220-240V~
 • Dorezë e ndashme
 • Shporë fërgimi 3.2 L dhe enë fërgimi 5L
 • Kohënatës 90 min
 • Temperatura: 80 - 200°C
 • Dimensionet: 35 x 26 x 30 cm
Fritezë pa vaj, Touch

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.