Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tavë për Fritezën pa vaj Delimano

Photo
Video
-60%

Tavë e përshtatshme për Fritezën PA VAJ për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj. Me diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës pa vaj Delimano Air Fryer.

Tavë për Fritezën pa vaj Delimano

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 3,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tavë e përshtatshme për Fritezën PA VAJ për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj. Me diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës pa vaj Delimano Air Fryer.

Më shumë
Përshkrimi

Më pak kalori për ushqimet tuaj të preferuara

Friteza pa vaj Delimano Air Fryer sjell një revolucion të shëndetshëm në çdo kuzhinë, për pregatitjen e ushqimeve të skuqura pa vaj, por me të njëjtën shije dhe me më pak kalori. Tashme ju mund të përdorni edhe tavën e sheshtë e cila është e përshtatshme për fritezën pa vaj për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj.

Shumë e lehtë për tu pastruar, me një diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizajnuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës pa vaj Delimano Air Fryer. Tashmë falë tavës së sheshtë ju mund të pregatisni edhe pica të shijshme apo ëmbëlsira.

Një tavë e sheshtë shumë praktike për çdo kuzhinë

Dizajnuar për t'u përdorur për fritezën pa vaj Delimano Air Fyrer dhe tenxheren multicooker, por mund të përdoret edhe veqmas si një tavë e zakonshme dhe mund të futet në furrë deri në 230°C.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star