Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapak me dorezë aromatizuese Adriano Delimano

Photo
Video

Kapaku Adriano me dorezë aromatizuese është një aksesor i përkryer për tavën ovale Adriano. Bërë prej xhami dhe çeliku inox, me dorëzen aromatizuese me anë të së cilës ju mund të derdhni lëng, ky kapak është çelësi për ushqime të lëngshme dhe aromatizuese. Transparente për përdorim të përditshëm, e sigurt për enëlarëse për pastrim të lehtë

Kapak me dorezë aromatizuese Adriano Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kapaku Adriano me dorezë aromatizuese është një aksesor i përkryer për tavën ovale Adriano. Bërë prej xhami dhe çeliku inox, me dorëzen aromatizuese me anë të së cilës ju mund të derdhni lëng, ky kapak është çelësi për ushqime të lëngshme dhe aromatizuese. Transparente për përdorim të përditshëm, e sigurt për enëlarëse për pastrim të lehtë

Më shumë
Përshkrimi

Dorëzë aromatizuese – sekreti për ushqime të shijshme

Kapakët me dorezë aromatizuese janë më të kërkuarit dhe nuk bënë asesi t’i mungojnë linjës më të re të enëve për rezultate më të mira në kuzhinë. Kjo pajisje kuzhine d’i të bëj çudira kur vie puna tek aromat. Vetëm shtoni pak verë, birrë apo ujë me aromë përmes dorëzes derisa gatuani dhe do të arrini ushqimet më të shijshme që keni shijuar ndonjëherë.

Përgatitni ushqime të shijshme me aroma të paharrueshme

Kapaku i Adrianos me dorezën aromatike është bërë nga qelqi dhe çeliku inox për qëndrueshmëri dhe pamje të qartë gjatë gatimit dhe është e sigurt për përdorim në furrë. Dorëza është bërë prej çeliku inox, duke e bërë atë të sigurt për enëlarëse, për pastrim super të lehtë. Është praktik dhe i lehtë për t'u përdorur si çdo kapak tjetër, por me dorezën aromatike shtesë siguron përvojë të madhe gatimi dhe ushqim të shijshëm me aromë të paharrueshme.

Gjenerata e fundit e enëve të kuzhinës

Delimano ju prezanton linjën e re të enëve Adriano për rezultate profesionale në kuzhinë. Kapakët nga kjo linjë përshtaten në mënyrë të përkryer me pajisjet tjera të kuzhinës. Gama e produkteve do t'ju ofrojë gjithçka që ju nevojitet në kuzhinën tuaj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Elfete kuqi

www.delimano-ks.com

Perfekt
Eshte perfekt

1 Produkte