Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker 18në1 Delimano

Photo
Video

Multicooker 18në1 ju mundëson të përgatisni ushqime si mishi, perimet, desertet dhe supat që të gjithë do t’i shijojnë. Ka edhe opsionin për ta caktuar kohën e përgatitjes, në mënyrë që të jenë gati pikërisht kur ju doni t’i hani! Përmes ekranit të madh LED ju mund të zgjidhni midis 18 funksioneve të ndryshme. E lehtë për t'u përdorur dhe pastruar. Efikase për energji. Kapaciteti: 4L.

Tenxhere Multicooker 18në1 Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Multicooker 18në1 ju mundëson të përgatisni ushqime si mishi, perimet, desertet dhe supat që të gjithë do t’i shijojnë. Ka edhe opsionin për ta caktuar kohën e përgatitjes, në mënyrë që të jenë gati pikërisht kur ju doni t’i hani! Përmes ekranit të madh LED ju mund të zgjidhni midis 18 funksioneve të ndryshme. E lehtë për t'u përdorur dhe pastruar. Efikase për energji. Kapaciteti: 4L.

Më shumë
Përshkrimi

Tenxherja që përgatitë ushqimin për ju

Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë të lehtë dhe praktike për të përgatitur të gjitha shujtat tuaja të preferuara, ne e kemi një zgjidhje dhe ajo është : tenxhereja Multicooker me 18 funksione - ajo që ju duhet të bëni është të shtoni përbërësit, zgjedhni programin dhe caktoni kohën.

Programet e tenxheres:

 1. SUPA
 2. ORIZ I ZJERË
 3. TË SKUQURA
 4. MAKARONA
 5. KEKU
 6. BUKA
 7. RIZOTO
 8. PICA
 9. Skuqje
 10. GATIME ME VERË
 11. MISH I VOGËL
 12. RINGROHJE
 13. BOLLGUR
 14. GATIM I NGADALSHËM
 15. PJEKJE
 16. ZJERJE
 17. MISH
 18. PROGRAM SIPAS DËSHIRËS

E gjithanshme dhe e lehtë për t'u përdorur

Zgjidhni pjatën tuaj të preferuar, shtoni përbërësit dhe Delimano Multicooker 18në1 do të kujdeset për çdo gjë, nëse doni të piqni, gatuani me avull, skuqni, gatuani avash dhe shumë më tepër. 17 programe dhe 1 të cilin mund ta programoni ju sipas dëshirës. Kjo tenxhere praktike është:

 • Ideale për të gatuar drekën supë, salca apo gjellë.
 • Për të pregatitur pilaf ose makarona.
 • Ideale për mishin, peshkun dhe rizoto.
 • Gatim të ngadaltë ose me avull duke ruajtur vlerat ushqyese të zarzavateve.
 • Për të pjekur bukë ose pica, dhe shumë më tepër!

Mbyllja unike me vakum, ushqimi gatuhet me shpejt

Është portative, dizajn unik e gjitha në një paisje të vetme. Ju mund të pregatisni vakte të shijshme dhe plotesisht të shëndetshme kudo që ju jeni mjafton të keni një prizë afër. Vendosni nxehtësinë dhe kohën dhe Delimano multicooker 18në1 do të fillojë të gatuaje ekzaktësisht kur ju të dëshironi. Kështu ju do të gjeni një drekë të shijshme dhe të ngrohtë pasi të ktheheni nga puna, dhe më e mira nuk do t'ju mundojë shumë për tu pastruar.

Çdo kush mund të jetë një shef kuzhine tani

Dhe tani ju mund të pregatisni vakte të shijshme dhe të impresiononi të ftuarit tuaj edhe nëse nuk jeni një shef i mirë kuzhine. E vetmja gjë që duhet të bëni është të ndiqni recetën dhe të zgjidhni programin e përshtatshëm. Rezultati do të jetë vakt i shijshëm dhe i gatuar në mënyrë profesionale.

Tenxhere e brendshme me kapacitet 4 litra

Tenxherja e brëndshme 4 litra ku mund të gatuani për të gjithë familjen, veshje e brëndshme qeramike me veti që nuk ngjit, shpërndan në mënyre efiçente nxehtësinë dhe pastrimi i saj është shumë i thjeshtë.

Programim i mëvonshëm deri në 24 orë

Ju mund të programoni drekën kur ju të dëshironi falë mundësisë së programimit të mëvonshëm deri në 24 orë. Kështu ju mund të programoni që në darkë, se kur dshrioni të filloni drekën për të nesërmen.

Dizajn kontemporan

Materiali çelik inox në kombinim me kapakun e zi, është një kombinim i cili përshtatet me çdo kuzhinë. 

Por ju nuk keni pse e mbani këtë tenxhere vetëm për të gatuar në shtepi - Delimano Multicooker 18në1 është perfekt për kamping, karavan dhe shtëpi pushimi - ose kudo qe ju mund te gjeni një prizë për të gatuar.

Informata shtesë

Informacione teknike:

 • Fuqia: 700 W
 • Kapaciteti: 5 Litra (4 litra tenxherja e brëndshme)
 • Trashësia e tenxheres 1 mm
 • Ekran me prekje
 • Veshje qeramike e brendshme që nuk ngjit
 • Funksion mbyllje automatike
 • 17 programe + 1 program që mund të përcaktohet sipas dëshirës
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Voltazhi: 220 - 240V
 • Funksion programimi i mëvonshëm deri 24orë
Specifikat Teknike
Add Info Tensioni: 220-240 V.
Fuqia: 700 W.
Klasa e sigurisë: I.
Trashësia e pllakës: 1 mm.
Pjesa e brendshme është e mbuluar me shtresë jo-absorbuese.
Funksioni automatik i qepjes.
Mbrojtja e fëmijëve.
Deri në 24 orë Funksioni vonesë.
Koha e gatimit të rregullueshme.
17 programe automatike + 1 konfigurim manual.
Mbrojtja nga mbinxehja.
Vendi i origjinës: Kina.
Dimensionet 5L thellesia (max), 4L e perdorshme

Vlerësimet e Konsumatorëve 4 Vlerësim(e)

5

4 vlerësime

4 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ali

www.topshop-ks.com

Super
Ju lutem, a beni dergesa ne Turqi? Nuk gjeta opsion te bej pyetjen vetem se ketu. Faleminderit

shukrije morina

www.topshop-ks.com

perfekte
ja vlen ta kesh ne kuzhine

Mera

www.delimano-ks.com

Mera
Shumê e mirë ia vlen ta keni ne kuzhinën tuaj.Gjate zierjes perimet mbesin ne formen dhe shijen e duhur .

Parit llulla

www.delimano-ks.com

Yll
Shuum e mir u be gati nje vit dhe jam shum e kenaqur

4 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi