Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Çorape relaksuese për këmbë

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Lehtësojeni dhimbjen në këmbë duke mbathur çorapet relaksuese (Soothing sox). Këto çorape janë të rehatshme dhe të buta, perfekte për t'u mbadhur pas një ditë të lodhshme. Përmbajnë edhe dy shtresa të buta për shputa, të cilat mund t'i përdorni sipas dëshirës, për t'i mbajtur këmbët ngrohtë apo freskët.

Çorape relaksuese për këmbë
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Lehtësojeni dhimbjen në këmbë duke mbathur çorapet relaksuese (Soothing sox). Këto çorape janë të rehatshme dhe të buta, perfekte për t'u mbadhur pas një ditë të lodhshme. Përmbajnë edhe dy shtresa të buta për shputa, të cilat mund t'i përdorni sipas dëshirës, për t'i mbajtur këmbët ngrohtë apo freskët.

Më shumë
Përshkrimi

Lehtësojnë dhimbjen në këmbë

A vuani nga qarkullimi dobët të gjakut? Iu fryhen shpesh këmbët? Mbadhni taka të larta apo ju duhet të punoni pjesën më të madhe të kohës në këmbë? Si pasojë, iu dhembin këmbët kur ktheheni në shtëpi?

Jo më, falë çorapeve relaksuese, të cilët iu ofrojnë terapi të ngrohtë apo të ftohtë për të lehtësuar dhimbjen në shputat tuaja. Çorapet kanë edhe dy shtresa me gell të cilat mund t'i ngrohni ose ftohni (sipas nevojës). Vendosini poshtë shputave dhe shijoni relaksin që iu ofrojnë.

Soothing Sox

Ngrohtësi dhe freski për këmbët tuaja

Çorapet relaksuese iu ofrojnë lehtësim të menjëhershëm, sepse janë krjuar për t'iu ofruar rehati. Thjesht vendosni shtresat me gell poshtë këmbëve dhe shijoni relaksin.

Keni nevojë t'i mbani këmbët ngrohtë apo freskët? Këto çorape ua ofrojnë të dyjat, falë shtresave me gell (të cilat mund t'i ngrohni ose t'i ftohni). Me pak fjalë, këto çorape ua ofrojnë rehatinë e munguar shputave tuaja.

Soothing Sox

Lëvizni lirshëm nëpër shtëpi

Çorapet relaksuese kanë një dizajn praktik: përmbajnë edhe një palë shiritash, me anë të të cilëve mund t'i shtrëngoni çorapet duke iu përshtatur këmbës suaj. Pra, çorapet dhe shtresat me gell nuk do të lëvizin, por ju mund të lëvizni lirshëm nëpër shtëpi.

Janë kaq të rehatshme, saqë mund t'i mbani edhe gjatë natës.

Soothing Sox
Soothing Sox

Ngrohni shtresat në mikrovalë

Shtresat me gell mund t'i ngrohni në mikrovalë. Pas të ngrohen, vendosni në çorape poshtë shtupave, dhe do t'iu ngrohin këmbët menjëherë, do ta përmirësojnë qarkullimin e gjakut dhe lehtësojnë dhimbjen. Falë ngrohtësisë që iu ofrojnë, do ta shijoni relaksin në maksimum.

Soothing Sox

Ftohni shtresat në frigorifer

Nëse keni qëndruar tërë ditën në këmbë apo keni pasur shumë aktivitete fizike, dhe si pasojë u janë ënjtur këmbët, përsëri çorapet relaksuese janë zgjidhja juaj. Ftohni shtresat me gell në frigorier, dhe pastaj vendosni në çorape, poshtë shputave tuaj. I ftohti do t'iu largojë të ënjturën dhe do t'i mbajë këmbët tuaja më freskët.

Thuaj lamtumirë këmbëve të ënjtura

Këto çorape kanë efekt të veçantë, por janë dizajnuar që t'iu përshtaten në këmbë sikurse çorapet e zakonshme. Janë standarte, pra iu përshtaten të gjithëve.

Pra, çka po pret? Thuaj lamtumirë dhimbjeve dhe këmbëve të fryra. Porosit tani çorapet relaksuese për këmbë!

Soothing Sox

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!