Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Tenxhere Cook'n'Bake + 3 Aksesorë Delimano

Photo
Video
-27%

Tenxherja Stone Legend CopperLUX Cook'n'bake ofron mundësi të pafundme gatimi me veshjen e mrekullueshme QuanTanium për gatim të shendetshëm me shumë pak vaj. Vjen në 3 pjesë, tenxhere, shportën e gatimit dhe mbajtësen e tenxheres, që ju lejon të fërgoni, të avulloni, pjekni apo gatuani në të gjitha pllakat, madje edhe në furrë. Dhuratë falas përfitoni kapakun Aroma që është sekreti më i ri për ushqime të shijshme përplot aromë.

Tenxhere Cook'n'Bake + 3 Aksesorë Delimano

Çmimi i regullt: 54,80 €


Çmimi Special: 39,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Tenxherja Stone Legend CopperLUX Cook'n'bake ofron mundësi të pafundme gatimi me veshjen e mrekullueshme QuanTanium për gatim të shendetshëm me shumë pak vaj. Vjen në 3 pjesë, tenxhere, shportën e gatimit dhe mbajtësen e tenxheres, që ju lejon të fërgoni, të avulloni, pjekni apo gatuani në të gjitha pllakat, madje edhe në furrë. Dhuratë falas përfitoni kapakun Aroma që është sekreti më i ri për ushqime të shijshme përplot aromë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Një tenxhere, mundësi të pafundme gatimi

Tenxherja Delimano Stone Legend CopperLUX Cook’n’bake mund të jetë tenxherja e vetme për të cilën do të keni nevoj. Është një enë kuzhine që i ka të gjitha në një. Me të mund të gatuani, pjekni, të avulloni apo edhe fërgoni. Nga pllaka në furrë - kaq e thjesht. Me fjalë të tjera, i mbulon të gjitha kërkesat tuaja të gatimit.

 • Gatuaj

 • Pjek

 • Avullo

 • Gatuaj

 • Fërgo

 • Servo

Për ushqime të llojllojshme që nuk i keni imagjinuar më parë

Tenxherja Stone Legend CopperLUX Cook’n’bake është e përbërë nga 3 pjesë – tenxherja, shporta e gatimit dhe mbajtësin për tenxhere. Të gjitha këto ju japin mundësi të përdorni këtë tenxhere për:

 • Gatime tradicionale, falë madhësisë perfekte për gatime për familjen.
 • Rosto apo pulë të pjekur, duke përdorur zgarën.
 • Me shportën e gatimit që përdoret për të skuqur, falë strukturës dhe dorëzave të saj që është shumë e sigurt.
 • Shportën e gatimit për të gatuar me avull perimet, peshkun apo ushqimin për fëmijë.
 • Mund ta përdorni për të përgatitur kek ose ëmbëlsira të ndryshme.
 • Shportën e gatimin mund ta përdorni për perime, patate, makarona ose vezë...

E përshtatshme për çdo lloj pllake dhe për furrë

Përdorni tenxheren Delimano Stone Legend CopperLUX Cook’n’bake në çdo pllakë; me gas, elektrike, qeramike dhe madje edhe me induksion ose edhe në furrë. Me kapacitetin prej fl, është madhësia e përsosur për të gjithë familjen.

Është e vetmja tenxhere në treg me grimca të vërteta guri dhe bakri që ju lejon të përgatitni me më pak energji të konsumuar, të kurseni kohë dhe para dhe të ruani aromën origjinale të ushqimit.

E gjithë ajo që mbetet për ju që të vendosni, është çka dëshironi të gatuani. Vendosni kreativitetin dhe imagjinatën tuaj në punë dhe pretendoni se po porosisni ushqimet më të shijshme në restoranin më të mire, oseee ushqimet tradicionale në shtëpinë e gjyshes tuaj...

Dhuratë - Kapaku Aroma që është sekreti për ushqime të shijshme

Një nga sekretet më të mëdha të gatimit të lëngshëm dhe kaserolet e shijshme është mbajtja e nxehtësisë së qëndrueshme. Por si ta bëni nëse ju duhet të shtoni edhe disa përbërës të lëngshëm? Me kapakun Aroma - mund ta bëni këtë. Thjesht shtoni verë, birrë ose ujë të mineralizuar gjersa pjekni ose zieni dhe përbërësi do të rrjedhë poshtë në ushqim për të rritur aromën dhe shijen. Me këtë sekret të vogël, ju do të sjellni aromën e gatimit në nivel tjetër në kuzhinën tuaj!

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star