Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Elbow Top Shop Copper X

Photo
Video

Tekonologjia e ndërthurur e shtrënigmit e Copper X ofron shtrëngim më të mirë për të ndihmuar në mbështetjen dhe lehtësimin e nyjeve të tendosur të bërrylave, përshpejtimin e rikuperimit të muskujve dhe përmirësimin e qarkullimin të gjakut. Shtrëngesa shumë të buta, me material jo-rrëshqitës dhe ajrosëse për rehati maksimale.

Elbow Top Shop Copper X
Nga 11,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Tekonologjia e ndërthurur e shtrënigmit e Copper X ofron shtrëngim më të mirë për të ndihmuar në mbështetjen dhe lehtësimin e nyjeve të tendosur të bërrylave, përshpejtimin e rikuperimit të muskujve dhe përmirësimin e qarkullimin të gjakut. Shtrëngesa shumë të buta, me material jo-rrëshqitës dhe ajrosëse për rehati maksimale.

Më shumë
Detajet e Produktit

Thuani lamtumirë dhimbjes së bërrylave përgjithmonë

Nëse jeni një nga miliona njerezit, të cilët vuajnë nga irritimi ose dhimbja e nyjeve apo muskujt e ngurtë apo të lënduar? mos kërkoni më shume!

Ju prezantojmë Copper X, veshjen revolucionare me shtrëngim, të përberë nga bakri. Zbulim i madh dhe i shkëlqyer, me  kombinimin e dy teknologjive më të reja që mbështesin dhe lehtësojne muskujt dhe nyjet tuaja. Veshjet Copper X janë të dizajnuara veçanërisht për njerëzit të cilët vuajnë nga: 

  • Muskuj të tendosur dhe të ngurtë 
  • Dhimbje të nyjeve që ju mbajnë zgjuar gjatë natës 
  • Lodhje dhe dhimbje që ndjeni gjatë gjithë ditës 

Ideale për atletët profesionist/rekreativ

Shtrëngesat e bërrylave Copper X janë mjaft të forta për të ndihmuar edhe një atlet profesional. Shtrëngesat Copper X janë për këdo që vuan nga dhimbjet e muskujve dhe nyjeve , ose është në kërkim të mbështetjes gjatë kryerjes së aktiviteteve të tilla si: ngritja e peshave, madje edhe vetëm duke lëvizur rreth shtëpisë (kopshtarisë, duke bërë punët e përditshme në shtëpi dhe oborr).

Teknologji e lartë me ndërthurje për shtrëngim dhe qëndrueshmëri

Sekreti qëndron në teknologjinë e lartë me ndërthurje, e cila ofron mbështetje dhe shtrëngim, ndërsa ju lejon të lëvizni lirshëm.

Tekonologjia me ndërthurje e CopperX do të thotë më shumë shtrëngim. Shtrëngim më i mirë është qëndrueshmëri më e mirë, e kjo do të thotë rezultate më të mira. 

Ndihmojnë në qarkullimin e gjakut, inflamacionin dhe rikuperimin 

Veshja Copper x lehtëson qarkullimin e gjakut, i cili ndihmon në lehtësimin e inflamacionit dhe rigjenerimin e muskujve, nderkohë që edhe lehtëson dhimbjen e muskujve dhe nyjeve tuaja. 

Krakterisitkat Anti-Bakteriale  ndihmojnë të luftoni djersitjen dhe aromën e pakëndshme

Përderisa një material I zakonshëm ju lejon të keni nxehtë dhe djersini, materiali I Copper X ju mundëson të kontrolloni dhe të reduktoni aromat e pakëndshme duke mundësuar të reduktoni lagështinë dhe djesitjen. Më e mira mbi të gjitha, materiali I lehtë super i butë ka veti të shkëlqyera ajrosëse për të ju mbajtur të freskët gjatë gjithë ditës

Të rehatshme dhe të padushkme nën rroba 

Materiali super i butë dhe I lehtë është aq i rehatshëm sa mund të flini me to dhe ky material ka veti të shkëlqyera ajrosëse për të ju mbajtur të freskët. Këto shtrëngesa për bërryla  ju japin rehati maksimale dhe qëndrojnë të padukshme  nën rrobat tuaja.

Specifikat Teknike
Madhësitë e disponueshme S - XL
Material elastan, polyester

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star