Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Dordolec prej pelushi

Photo
Video
-61%

Dordoleci prej pelushi është lodra e përsosur për çdo fëmijë. Ka madhësi 13 x 25x 30cm dhe peshon vetëm 129 gram, pra mund ta merrni me vete kudo. Befasoni fëmijët apo miqtë me këtë dhuratë ideale, sepse shpesh, gjërat e vogla ju ofrojnë shumë lumturi.

Dordolec prej pelushi

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 3,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dordoleci prej pelushi është lodra e përsosur për çdo fëmijë. Ka madhësi 13 x 25x 30cm dhe peshon vetëm 129 gram, pra mund ta merrni me vete kudo. Befasoni fëmijët apo miqtë me këtë dhuratë ideale, sepse shpesh, gjërat e vogla ju ofrojnë shumë lumturi.

Më shumë
Përshkrimi

Një 'mik' i paharruar i fëmijëve

Shumica e fëmijëve kanë një lodër të preferuar me të cilën luajnë, flenë dhe e marrin me vete kudo që shkojnë. Dordoleci prej pelushi është lodra e përsosur në këtë rast. I bardhë, i butë, me shall të kuq dhe një buzëqeshje të gdhendur, është lodra ideale për lojë dhe argëtim. Po ashtu, mund të jetë lodër shoqëruse gjatë natës, kur të vegjlit tuaj flenë.

Dhuratë e përsosur për fëmijët

Kjo lodër me materiale prej pelushi, vjen në formën e një dordoleci të buzëqeshur. Ka madhësi 13 x 25 x 30cm dhe peshon 129 gramë, prandaj është dhurata e përsosur për fëmijë. Lehtësisht mund ta merrni me vete kudo, për t'i ofruar butësi dhe argëtim fëmijëve tuaj.

Lodra e preferuar për çdo fëmijë

Secili fëmijë është i ndryshëm, dhe ju mbase nuk e dini se ç'lloj lodre do të pëlqente secili prej tyre. Por me dordolecin prej pelushi është ndryshe - është aq i këndshëm saqë lehtësisht mund të bëhet lodra e preferuar e çdo fëmiu, pa dallim moshe.

Mirëmbahet lehtë

Si prind që jeni, ju e doni më të mirën për fëmijën tuaj. Sigurisht kujdesni që ata të jetojnë dhe të luajnë në një ambient të pastër. Prandaj, keni parasysh disa këshilla për mirëmbajtjen e kësaj lodre. Mbulesa dhe mbushja janë 100% poliester, prandaj rekomandohet ta lani me dorë. Thahet shpejt, kështu që fëmijët tuaj nuk do të presin gjatë për mikun e tyre prej pelushi.

Specifikat Teknike
Dimenionet 13x25x30 cm
Material 100% polyester
Pesha 129 g

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!