Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Pajisje me vakum për heqjen e kallos

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

A jeni lodhur nga kallot në këmbë? Atëherë thuani lamtumirë lëkurës së ngurtësuar, me pajisjen e re me vakum nga Wellneo! Kjo pajisje e fuqishme dhe praktike largon kallot dhe i bën këmbët tuaja më të lëmuara. Funksionon për thembra, gishtërinj të këmbës e madje edhe për duar. Vetëm zgjedhni mes dy niveleve të shpejtësisë, dhe lëreni pajisjen t'i pastrojë butësisht këmbët tuaja. Thjesht, është zgjidhja e përsosur për t'i mirëmbajtur këmbët, pa pasur nevojë të harxhoni para në sallone të shtrenjta.

Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 11,97 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

A jeni lodhur nga kallot në këmbë? Atëherë thuani lamtumirë lëkurës së ngurtësuar, me pajisjen e re me vakum nga Wellneo! Kjo pajisje e fuqishme dhe praktike largon kallot dhe i bën këmbët tuaja më të lëmuara. Funksionon për thembra, gishtërinj të këmbës e madje edhe për duar. Vetëm zgjedhni mes dy niveleve të shpejtësisë, dhe lëreni pajisjen t'i pastrojë butësisht këmbët tuaja. Thjesht, është zgjidhja e përsosur për t'i mirëmbajtur këmbët, pa pasur nevojë të harxhoni para në sallone të shtrenjta.

Më shumë
Përshkrimi

Largoni kallot njëherë e përgjithmonë

Nëse keni probleme me lëkurë të plasaritur apo të ngurtësuar, e cila ju shkakton parehati gjatë ecjes, pajisja me vakum nga për heqjen e kallos është ajo çka ju duhet. Kjo pajisje largon kallot pa ju shkaktuar dhimbje.

Për më tepër, nuk keni nevojë të brengoseni për copëzat e kallos që mund të bien në dysheme, sepse pajisja ka një thithës që nuk e lejon rrëmujën. Pra, tash e keni mundësinë të kujdeseni për këmbët tuaja në mënyrë profesionale, nga rehatia e shtëpisë, si dhe të kurseni para!

Shijoni masazh kurdo që keni nevojë

Ofroni trupit butësi dhe relaks me pajisjen për heqjen e kallos, e cila ju ofron masazh vibrues kudo që dëshironi. Thjesht, do të mahniteni se sa lehtë përdoret. Po ashtu, falë dizajnit praktik, lehtësisht mund ta arrijë çdo pjesë në trupin tuaj, madje dhe në qafë apo shpinë.

  • Pajisje me vakum për heqjen e kallos
  • Pajisje me vakum për heqjen e kallos
  • Pajisje me vakum për heqjen e kallos
  • Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Si funksionon?

Pajisja me vakum për heqjen e kallos përmban një kokë rrotulluese të lehtë, të rrafshët dhe pa tehe, e cila me kujdes dhe efikasitet largon kallot në të gjitha zonat ku e përdorni.

Sekreti qëndron te thithësi i fuqishëm i cili largon copëzat e lëkurës së vdekur, dhe nuk lejon që të bien në dysheme. Ky thithës i integruar ju kursen edhe nga rrëmuja - pasi të keni mbaruar punë, hapeni pajisjen dhe zbrazeni atë. Thjesht, lehtë dhe pastërt!

Pajisje me vakum për heqjen e kallos Pajisje me vakum për heqjen e kallos Pajisje me vakum për heqjen e kallos Pajisje me vakum për heqjen e kallos Pajisje me vakum për heqjen e kallos Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Butësi dhe efikasitet

Kallot në këmbë zakonisht shkaktohen nga shpërndarja e pabarabartë e peshës apo këpucët e papërshtatshme, dhe janë me të vërtetë të pakëndshme.

Mënyra më e mirë për ta hequr kallon, është ta largoni lëkurën e vdekur, dhe pajisja me vakum është e duhura, sepse e largon kallon pa ju shkaktuar dhimbje. Koka rrotulluese nuk përmban brisqe, andaj mos keni frikë se mund të preheni apo lëndoheni. Kjo pajisje largon kallon lehtë dhe pa dhimbje, dhe i bën këmbët tuaja më të lëmuara.

Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Për çdo lloj të lëkurës

Për dallim nga pajisjet e zakonshme, pajisja Wellneo përmban një teknologji më të avancuar. Sipas nevojës suaj, mund të zgjedhni mes dy shpejtësive të ndryshme: e lartë (deri në 2200 rrotullime për minutë - RPM) apo super e lartë (deri në 2500 RPM).

Për më tepër, ka 3 koka zëvendësuese të cilat mund të përdoren gjatë çdo sesioni. Kokat janë mjaft të fuqishme për t'i larguar kallot, por edhe mjaft të buta edhe për lëkurë delikate apo të ndjeshme. Zgjedh mes:

  1. Koka për pastrim më të imët, 120-grit për lëkurë të ndjeshme
  2. Koka e mesme, 80-grit për lëkurë normale.
  3. Koka për pastrim më të vështirë, 45-grit për lëkurë të thatë dhe të fortë.
1
2
3
Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Shumë e përshtatshme

Pajisja ka një dorezë ergonomike, falë së cilës mund ta mbani dhe përdorni lehtësisht. Po ashtu, rimbushet lehtë përmes USB çdo mbushje zgjatë deri në 1 orë. Prandaj është e përshtatshme edhe për ta marrë me vete kudo - mbusheni dhe përdoreni kudo dhe kurdo që keni nevojë t'i hiqni qafe kallot.

Pajisje me vakum për heqjen e kallos

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.