Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Piskatore Wellneo Premium

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Piskatorja Wellneo Premium është sistem i heqjes së qimeve pa dhimbje që mund të përdoret në çdo pjesë të trupit.

 • 3 herë më e shpejtë se piskatoret e zakonshme elektrike 
 • Largon qimet me rrenjë
 • Ideale për zonat intime 
 • Kompakte dhe shumë - funksionale
 • Dritë shtesë të integruar që lehtëson përdorimin
Piskatore Wellneo Premium
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Piskatorja Wellneo Premium është sistem i heqjes së qimeve pa dhimbje që mund të përdoret në çdo pjesë të trupit.

 • 3 herë më e shpejtë se piskatoret e zakonshme elektrike 
 • Largon qimet me rrenjë
 • Ideale për zonat intime 
 • Kompakte dhe shumë - funksionale
 • Dritë shtesë të integruar që lehtëson përdorimin
Më shumë
Përshkrimi

Lekurë ideale & e lëmuar në rehatinë e shtëpisë tuaj

Nuk ka asgjë më të bukur se një grua me vetëbesim që ndihet rehat në lekurën e saj. Depilimi i trupit di të jetë i dhimbshëm, dhe pritjet në sallonet e bukurisë ju marrin shumë nga koha juaj e vlefshme.

Për më keq ju duhet ta bëni atë çdo dy javë, kështu që ku qëndron efekti?

Piskatorja Wellneo Premium do të ju ndihmoj të largoni qimet shpejtë dhe pa dhimbje.

Largoni qimet me rrenjë

A e keni  menduar ndonjeherë pse qimet tuaja rriten kaq shpejtë?

Është sepse makinat e rrojeve vetëm i prejnë qimet, pra nuk i largojnë terësisht ato. Me piskatoret Wellneo Premium, ju largoni qimet e trupit tuaj me rrenjë. Qimet tuaja nuk do të rritën për javë të tëra, dhe kur rriten do të jenë më të buta dhe me të holla se që kanë qenë.
Gjëja më më rendësi është që heqja me rrënjë do të ju dhuroj lekurë të lemuar per një kohë të gjatë – deri në 5 javë.

Saktësi e përsosur për të gjitha llojet e lekurës

E dizajnuar që të punoj në mënyrë të përsosur për të gjitha llojet e lekurës dhe të gjitha moshat. Pjesa bazë e piskatores Wellneo Premium ka 18 shtesa që sigurojnë saktësi maksimale veqanarisht të rendësishme për të gjitha format e vetullave dhe zonave intime. Me piskatoren Wellneo Premium juve nuk ju nevojitet ndonjë pajisje shtesë, pasi ajo punon në mënyrë efikase në pothuajse çdo zonë të trupit tuaj:


 • Në përpikëri formëson vetullat tuaja

 • Përdoreni edhe në zona delikate


 • Redukton rritjen e qimeve ndër lekurë

 • Zona bikini e lemuar deri në 5 javë


 • Largoni qimet pa makina për rroja dhe prerje


 • Qime më të holla dhe më të buta pas disa përdorimeve

E shkëlqyeshme për udhëtime

 

Mënyra moderne e jetës kërkon që ne të jemi vazhdimisht në lëvizje. Kjo është arsyeja pse ju ndonjëherë e gjeni veten duke bërë rregullime në lëvizje në vendet më të papritura. Piskatorja Premium është projektuar që të jetë shoqëruesi juaj gjatë gjithë kohës, kudo.

Është mjaft e madhe për të ju përshtatur dorës tuaj, por mjaft e vogël dhe kompakte për t'u mbajtur në çantën tuaj.

Drita e integruar përmirëson efektshmërinë dhe shpejtësinë

Piskatorja Premium është 3 herë më e shpejtë se piskatoret e tjera elektrike dhe mban lekurën tuaj të lëmuar për deri në 4 javë. Drita e precizuar e integruar ju ndihmon të shihni ato qime me të vërtetë të vogla që shpesh largojnë vëmendjen tuaj.

Me piskatoren Wellneo Premium ju mund të kapni qimët më të shkurtëra se 0,5 mm. Thjesht drejtojeni rreth zonave problematike dhe kurrë nuk do të ju ikë as edhe një qime.

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Fuqia: 3V- 2x AA bateri (nuk janë të përfshira); Aktuale: 600 mA

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star