Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

WINTER SALES

WINTER SALES - Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

Oferta të ngrohta për këto ditë të ftohta - deri në 60% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker Optimo Delimano

Photo
Video
-17%

Përgatisni shujta të shijshme me tenxheren e fuqishme dhe praktike pa humbur kohë. Multicooker Optimo kombinon tenxheren, sobën dhe programe të ndryshme gatimi në një pajisje. Ka fuqi 860W, kapacitet 5L, 6 programe gatimi, ekran digjital dhe sipërfaqe jo-ngjitëse e cila pastrohet lehtë. Po ashtu, ka edhe opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja.

Tenxhere Multicooker Optimo Delimano

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 49,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Përgatisni shujta të shijshme me tenxheren e fuqishme dhe praktike pa humbur kohë. Multicooker Optimo kombinon tenxheren, sobën dhe programe të ndryshme gatimi në një pajisje. Ka fuqi 860W, kapacitet 5L, 6 programe gatimi, ekran digjital dhe sipërfaqe jo-ngjitëse e cila pastrohet lehtë. Po ashtu, ka edhe opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani receta të shijshme pa humbur shumë kohë

Duke pasur parasysh jetën dinamike në ditët e sotme, gjëja e fundit që do të donim është të shpenzojmë disa orë në kuzhinë në fund të ditës. Andaj, lehtësoni jetën tuaj me Multicooker Optimo, një tenxhere praktike që gatuan për ju. Është kaq e thjeshtë, me prekjen e një butoni.

Delimano Multicooker Optimo

S’ka më grumbull enësh të palara

Me Multicooker Optimo, mund t’i përgatisni pothuajse të gjitha në një vend dhe në fund do t’ju duhet ta pastroni tenxheren me sipërfaqe jo-ngjitëse dhe aksesorët. Me këtë tenxhere elektrike mund të përgatisni perime me avull, peshk, oriz, gjellëra të ndryshme, ushqime të fërguara dhe jo vetëm. Po ashtu, mund ta zgjedhni funksionin DIY dhe ta caktoni programin tuaj.

Delimano Multicooker Optimo

Mënyra të mençura gatimi

Kushtoni kujdes ushqimit që hani, edhe nëse jeni ngushtë me kohën. Multicooker Optimo ju mundëson gatim pa pasur nevojë ta mbikëqrni tërë kohë, dhe ka ekran LED me simbolve të programeve (në vend të fjalëve). Konsumon më pak energji, në këtë mënyrë ju mundëson të kurseni para dhe po ashtu mund ta përdorni edhe në shtëpinë e pushimeve apo karavan.

Delimano Multicooker Optimo

6 programe gatimi për një sërë recetash të shijshme

Me 6 programe gatimi, mundësitë janë të shumta për receta të shijshme për tërë familjen. Po ashtu, ka funksionin DIY, përmes së cilit mund ta zgjedhni programin tuaj – duke përshtatur temperaturën dhe kohën sipas recetës që ju duhet.

 • Delimano Multicooker Optimo

  Avull

 • Delimano Multicooker Optimo

  Oriz

 • Delimano Multicooker Optimo

  Fërgim

 • Delimano Multicooker Optimo

  Zierje

 • Delimano Multicooker Optimo

  Qull

 • Delimano Multicooker Optimo

  Jogurt

Pse është kaq i përshtatshëm gatimi me Multicooker Optimo?

 • 1
  Delimano Multicooker Optimo

  Zgjedhni dhe shtoni përbërësit

  Përdorni aksesorët praktikë dhe shkallën matëse për t’i përgatitur më lehtë përbërësit.

 • 2
  Delimano Multicooker Optimo

  Zgjedhni programin

  Ju mund ta zgjedhni njërin nga 6 programet apo funksionin DIY (ku mund ta caktoni kohën & temperaturën) dhe mund të gatuani në tenxhere me ose pa shportën e avullit.

 • 3
  Delimano Multicooker Optimo

  Pjesën tjetër e kryen Multicooker Optimo

  Lëreni tenxheren të gatuajë për ju – dhe kohën e mbetur kaloni me më të dashurit tuaj apo kryeni ndonjë punë tjetër – së shpejti një ushqim i shijshëm do të jetë gati për ju.

 • 4
  Delimano Multicooker Optimo

  Servoni dhe shijoni

  Tash mund të përgatisni lehtësisht dhe t’i shijoni ushqimet e preferuara, edhe nëse jeni shumë të zënë.

Tenxhere që i përshtatet nevojave tuaja

Multicooker Prime ka edhe një opsion i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Në këtë mënyrë, ju mund ta bëni gati paraprakisht, që kur të ktheheni në shtëpi, të shijoni ushqim të freskët dhe të ngrohtë. Po ashtu, funksioni për ngrohje automatike mban ushqimin ngrohtë, në mënyrë që të mund ta servoni edhe më vonë. Kjo e bën këtë pajisje perfekte edhe për të përgatitur ushqim ekzotik, ushqim deti apo ushqime që kërkojnë më shumë kohë për t’u përgatitur.

 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo

E fuqishme dhe me kapacitet 5L

Multicooker Optimo do t’ju impresionojë me dizajnin modern dhe praktik – materiale si çelik inox në kombinim me kapakun e zi dhe detaje që i përshtaten çdo kuzhine. Me kapacitet prej 5L, është e përshtatshme për të përgatitur ushqime për tërë familjen. Ju mund ta merrni lehtësisht edhe kur shkoni në pushime me familjen apo në karavan. Për më tepër, brenda ka sipërfaqe gatimi jo-ngjitëse, andaj edhe pastorhet lehtë.

Delimano Multicooker Optimo
Informata shtesë

Në paketim përfshihen:

 1. Multicooker Optimo
 2. Tenxherja me shkallë matëse
 3. Shporta për avull
 4. Luga për oriz
 5. Luga për supa
 6. Gota matëse
 7. Manuali për përdorim
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Optimo

Detaje teknike

 • Ekran digjital LED me simbole të programeve
 • Fuqi: 860 – 1023 W
 • Kapaciteti i tenxheres: 5 L
 • Trashësia e tenxheres: 1,2 mm
 • Mbrojtje nga mbingrohtësia
 • 220V-240V~, 50Hz/60Hz
 • Mbrojtje e klasit të parë
Delimano Multicooker Optimo

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi