Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Batanije Charming

Photo
Video

Shtoni më shumë ngrohtësi dhe rehati në dhomë, me këtë batanije të butë prej qethi. Mbështilluni e relaksohuni nën të teksa lexoni, shikoni TV apo pushoni. Batanija përfshin një xhep për t’i vendosur këmbët, si dhe mund të paloset e të përdoret edhe si jastëk mbështetës apo dekorues. Ka madhësi 130x190, dizajn të dyfishtë dhe një qepje tradicionale në skaje. Ngjyrat: e kaltër dhe rozë.

Batanije Charming
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni më shumë ngrohtësi dhe rehati në dhomë, me këtë batanije të butë prej qethi. Mbështilluni e relaksohuni nën të teksa lexoni, shikoni TV apo pushoni. Batanija përfshin një xhep për t’i vendosur këmbët, si dhe mund të paloset e të përdoret edhe si jastëk mbështetës apo dekorues. Ka madhësi 130x190, dizajn të dyfishtë dhe një qepje tradicionale në skaje. Ngjyrat: e kaltër dhe rozë.

Më shumë
Përshkrimi

Butësi, ngrohtësi dhe luks – të gjitha në një batanije

Kujt nuk i pëlqen të mbështillet në një batanije të ngrohtë e të butë, sidomos në ditët e ftohta? Andaj kemi krijuar batanijen Charming e cila ju mbështjellë me butësi, ngrohtësi dhe ofron një ndjesi luksi. Është dhurata perfekte që mund t’ia bëni vetes apo njerëzve më të dashur.

Batanije Charming

Praktike, e gjithanshme dhe e qëndrueshme

Një nga dobitë e kësaj batanije është se mund të përdoret në plot raste brenda apo jashtë. Do të jetë një aksesor i çmuar për tërë familjen, sidomos në ditët e ftohta.

 • Mbështilluni nën të teksa lexoni, shikoni TV apo pushoni.
 • Përdorni si shall apo mbulesë teksa qëndroni në ballkon e shijoni ditët e ftohta.
 • Përdorni si batanije për të zbukuruar shtratin apo divanin.
 • Vendoseni në dysheme si shtrojë për të vegjlit tuaj, që të luajnë në një sipërfaqe më të butë + mbroni tepihun nga ndonjë spërkatje apo njollë.
 • Mbajeni në veturë për piknik, ngjitje malore apo kamping, që të keni ngrohtësi shtesë kurdo që ju duhet.t
 • Nëse mbani kafshë shtëpiake, mund ta vendosni një në shtratin e tyre, që edhe ata ta shijojnë rehatinë që batanija ofron.
 • Mbështilleni dhe palosni batanijen në xhepin që ka, dhe krijoni një jastëk mbështetës për udhëtime më të rehatshme.
 • Batanije Charming
 • Batanije Charming
 • Batanije Charming
 • Batanije Charming
 • Batanije Charming
 • Batanije Charming

Një xhep për këmbët, për rehati të plotë

Ofrojani këmbëve relaksin dhe rehatinë që e meritojnë – hiqni papuqet dhe vendosni këmbët në xhepin e batanijes, të dizajnuar posaçërisht për to. Ngrohtësia dhe butësia që ofron, do t’ju ndihmojë të relaksoheni më shumë dhe ta shijoni të qëndruarit në shtëpi. Ky dizajn që ka batanija, ju mundëson ta shijoni këtë kënaqësi çdo ditë.

Batanije Charming

Dizajn modern i kombinuar me motive tradicionale

Kjo batanije ka madhësi 130x190cm dhe është punuar 100% prej qethi, për të ofruar butësi e ngrohtësi që do ta adhuroni. Po ashtu është e ajrosshme dhe mund të lahet në rrobalarëse në 30°C. Batanija është në dispozicion në dy ngjyra: e kaltër dhe rozë. . Ka dizajn të dyfishtë, pra secila ngjyrë ka nuancë ndryshe në anën tjetër. Në këtë mënyrë, ju përfitoni dy pamje nga një batanije. Përreth ka një qepje tradicionale, që përshtatet mirë pothuajse me çdo stil dhome.

Batanije Charming
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star