Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Dyshek Aloe Vera Plus Memory Dormeo

Photo
Video

Dysheku Aloe Vera Plus Memory është kombinim i përsosur i materialeve cilësore, të rehatshme dhe higjienike! Shijoni mbështetjen e personalizuar falë 16cm sfungjer Ecocell® edhe ekstra rehatinë nga 2cm sfungjer memory. Mbështjellësi i dyshekut është i pasur me Aloe Vera për një ndjesi qetësuese dhe me trajtim CleanEffect® për freski dhe mbrojtje nga bakteret, mikrogrimcat e pluhurit dhe aromat e pakëndshme. Ky dyshek ka 10 vjet garancion!

Zbritjet e Prillit
Dyshek Aloe Vera Plus Memory Dormeo
Nga 269,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dysheku Aloe Vera Plus Memory është kombinim i përsosur i materialeve cilësore, të rehatshme dhe higjienike! Shijoni mbështetjen e personalizuar falë 16cm sfungjer Ecocell® edhe ekstra rehatinë nga 2cm sfungjer memory. Mbështjellësi i dyshekut është i pasur me Aloe Vera për një ndjesi qetësuese dhe me trajtim CleanEffect® për freski dhe mbrojtje nga bakteret, mikrogrimcat e pluhurit dhe aromat e pakëndshme. Ky dyshek ka 10 vjet garancion!

Më shumë
Përshkrimi
 • Net të qeta

  Dysheku Aloe Vera Memory do t’ju sigurojë net të qeta, rehati dhe gjumë luksoz për vite me radhë.

 • 10 vjet garancion

  Dysheku ka garancion 10 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni 3650 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • Porosit online

  Blej online, nga rehatia e shpisë me çmimet e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë. Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorët e jashtëm.

Çka e bën këtë dyshek kaq mbështetës dhe të shëndetshëm për gjumë?

 • I punuar me sfungjer EcoCell® të ri, për mbështetje të personalizuar maksimale.
 • Super mbështetje ergonomike shpinën tuaj.
 • Veti të shkëlqyera ajrosëse, për një ambient gjumi të thatë dhe të freskët.
 • Hipoalergjenik, falë trajtimit CleanEffect® që mbanë larg bakteret, mikrogrimcat e pluhurit, mikrobet dhe aromat e pakëndshme. Andaj, është ideal për njerëzit që vuajnë nga astma apo ndonjë alergji.
 • I pasur me Aloe Vera për një ndjesi butësie natyrale, qetësuese dhe përkëdhelëse.
 • Lartësi 18cm, prej të cilave 16cm sfungjer EcoCell® dhe 2cm sfungjer Memory në mbulesë.
 • 10 vjet garancion.
 • I prodhuar në Europë.

Rehati e papërshkruar dhe cilësi europiane në një dyshek!

Ky dyshek ka një bërthamë cilësore prej sfungjerit EcoCell® dhe është prodhuar sipas standarteve më të larta europiane. Me pak fjalë, ky është dysheku perfekt për ata që duan një dyshek më të fortë dhe me mbështetje ergonomike për shpinën. Për më tepër, dysheku është është i pasur me sfungjer shtesë memory dhe trajtime speciale hipoalergjenike, për një ambient më të pastër dhe më të shëndetshëm.

I trajtuar me CleanEffect®, për një ambient higjienik

Falë trajtimit special CleanEffect®, ky dyshek ka mbrojtje anti-pluhur, anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe kundër aromave të pakëndshme. Është me të vërtetë një lehtësim, sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji apo kanë lëkurë të ndjeshme. Flini rehat, duke e ditur se po flini në një ambient të pastër!

Dyshek Aloe Vera Plus Memory

Zbuloni komoditetin e mahnitshëm të bimës Aloe Vera

Mbulesa e ajrosshme është e pasur me ekstrakt të bimës aloe vera, për t’ju ofruar një ndjesi të butë, përkëdhelëse dhe qetësuse. Aloe Vera njihet edhe si “bima e pavdekësisë” e tash mund t’i shijoni vetitë e mrekullueshme të kësaj bime mu në dyshekun tuaj!

Dyshek Aloe Vera Plus Memory

Ndjeni mbështetjen e përsosur të sfungjerit EcoCell®

Bërthama prej 16cm sfungjer EcoCell® e punuar nga qeliza 3D super fleksibile, të ajrosshme dhe të vogla, do t’i përshtatet formës dhe peshës tuaj trupore. Falë mbështetjes së fortë dhe rehatisë, shpina juaj do të qëndrojë në formën e duhur dhe pa dhimbje. Dizajni special mundëson qarkullim të shkëlqyer të ajrit, për ta mbajtur dyshekun tuaj sa më higjienik.

Dyshek Aloe Vera Plus Memory

A e dini se…

Mungesa e gjumit dëmton imunitetin: Studimet tregojnë se qelizat natyrale të imunitetit mund të zvogëlohen deri për 70% nëse keni fjetur vetëm 4-5 orë gjumë. Si rrjedhojë, ju nuk do të jeni në gjendje t’i luftoni viruset ngjitëse në mënyrë efikase, si për shembull koronën. Por fatmirësisht, në këtë rast ju mund ta shmangni humbjen e qelizave të imunitetit, duke fjetur 7 deri në 9 orë.

Shiko brenda dyshekut

lartësi18cm

Dyshek Aloe Vera Plus Memory

Klikoni mbiTap on   për detaje rreth produktit.

 1. 2 cm memory foam quilted in cover

  2cm sfungjer memory në mbulesë

  I përshtatet në mënyrë perfekte formave të trupit tuaj.

 2. 16 cm Ecocell® foam layer

  16cm sfungjer Ecocell®

  Ofron mbështetje ergonomike për trupin tuaj.

 3. CleanEffect® treatment

  Trajtim CleanEffect®

  Për një ambient gjumi më të pastër, pa mikrogrimca të dëmshme.

 4. Cover enriched with Aloe Vera

  Mbështjellës i pasur me Aloe Vera

  Ofron një ndjesi qetësuese dhe përkëdhelëse, për gjumë sa më të mirë.

 5. 4 grips

  4 shirita mbajtës

  Që të mund ta bartni sa më lehtë.

Zgjasni jetëgjatësinë e dyshekut duke përdorur mbajtëse cilësore dhe përfitoni 10 vjet garancion

Jetëgjatësia e dyshkeut mund të zgjatet nëse përdorni mbajtëse cilësore dysheku, të së njejtit dimension. Kjo siguron mbështetje optimale, ajrosje dhe ekuilibrin e duhur.

Nëse zgjedhni ndonjë nga mbajtëset për dyshek nga Dormeo, ne ju sigurojmë 10 vjet garancion për dyshekun.

Shikoni mbajtëset e dyshekut këtu

Mbajtëse dysheku

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i ngjeshur dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të dhe i mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjës që përdorim gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Preni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos preni qesen plastike në brendësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur atë mbi shtratin tuaj. Me kujdes ia preni pjesën plastike në qoshe dhe e hiqni atë.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lini 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Ende nuk jeni të sigurtë? Ne jemi veç një telefonatë larg.

Nëse nuk mund të vendosni se a është ky dyshek i duhuri për ju, na telefononi dhe ne me shumë dëshirë do të përgjigjemi në pyetjet tuaja. Po ashtu, në bazë të nevojave dhe kërkesave tuaja, ne mund t’ua propozojmë dyshekun më të përshtatshëm. Ekspertët tanë të gjumit po presin thirrjet tuaja, telefononi FALAS në 0800 100 50.

Specifikat Teknike
Fortësia I fortë
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Sfungjer Memory
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Leo

www.dormeo-ks.com

Mire
Shkelqyeshem perveq cmimit eshte i larte!

1 Produkte

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi