Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Garuzhdë Delimano Brava

Photo
Video

Garuzhda e madhe nga linja Delimano Brava PRO është aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Ka dorezë të rehatshme dhe madhësi perfekte për servim në mënyrën e duhur. Po ashtu, ka material çelik, i cili siguron jetëgjatësi. Garuzhda është e qëndrueshme ndaj gërryerjes, si dhe pastrohet lehtë.

Garuzhdë Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Garuzhda e madhe nga linja Delimano Brava PRO është aksesor i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Ka dorezë të rehatshme dhe madhësi perfekte për servim në mënyrën e duhur. Po ashtu, ka material çelik, i cili siguron jetëgjatësi. Garuzhda është e qëndrueshme ndaj gërryerjes, si dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi
 

Ndryshimin do ta ndjeni në dorë dhe do ta shikoni në pjatë

Garuzhda e linjës Delimano Brava është një aksesor perfekt për servimin e supës, gjellërave të ndryshme ose salcave.

Madhësi perfekte e cila siguron servimin e duhur dhe doreza e rehatshme nuk do të zhgenjejë askë. Material çelik dhe formë ergonomike që siguron ekuilibër dhe kontroll - një ndryshim që do ta ndjeni në dorë.

Delimano Brava Large Ladle PRO

Garuzhdë perfekte për servimin e:

Aksesorë të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e aksesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Serviminn e supës, gulashit, apo çdo lloj gjellë tjetër
  • Material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarëse
  • Materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Large Ladle PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ramize arifi

www.topshop-ks.com

5
Nuk ka koment.

1 Produkte

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.