Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan për pallaqinka 101 Delimano

Photo
Video

Për mengjes, drekë, mengjes të vonë apo darkë: të kriposura, të embla, me/ose pa ve, me djath, spinaq, krem, akullore, Nutella apo fruta; për një fillestar në kuzhinë apo një kuzhinier të vertetë; Amerikane me të trasha, franqeze, të vogla apo të mëdha, të ngrohta apo të ftohta… përgatit ato në mënyrën tuaj të preferuar me Delimano 101 Pancake Pan.

Tigan për pallaqinka 101 Delimano
19,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Për mengjes, drekë, mengjes të vonë apo darkë: të kriposura, të embla, me/ose pa ve, me djath, spinaq, krem, akullore, Nutella apo fruta; për një fillestar në kuzhinë apo një kuzhinier të vertetë; Amerikane me të trasha, franqeze, të vogla apo të mëdha, të ngrohta apo të ftohta… përgatit ato në mënyrën tuaj të preferuar me Delimano 101 Pancake Pan.

Më shumë
Përshkrimi

Madhësi e përsosur e tiganit dhe kënaqësi gjatë gatimit

Delimano 101 Pancake Pan ju ofron pallaqinka shumë-ngjyrëshe, të lehta dhe që nuk ngjiten. Tigani vie në 3 ngjyra të ndryshme: e kuqrremtë, krem dhe argjendtë. Diametri I tyre është madhësia e duhur – 25 cm, e cila, e kombinuar me Strato Max dhe Nextech, ju mundëson juve të përgatitni pallaqinka të përsosura. Gjithçka që ju duhet të bëni është të derdhni masën sapo tigani të jetë gati, të prisni pak, të rrotulloni pallaqinkën në ajër dhe voilà pallaqinka juaj është gati.

Lehtë pastrohet me veshjen që nuk ngjet

Shtresa e Delimano 101 Pancake Pan është e kompozuar nga 3 shtresa të ndara te teknologjisë – Stratomax. Benefitet përfshijnë:

 • Qëndrueshmëri që jep performancë të përsosur
 • Rezistencë e lartë ndaj gërryerjes
 • Fortësi e përmirësuar në sipërfaqe
 • Veti të shquara për pastrim të lehtë

Tigani përmban veshje të jashtme Nextech që synon të përmirësoj funksionalitetin dhe përformancën e sipërfaqes së jashtme: Benefitet përfshijnë:

 • Rezistencë të madhe ndaj nxehtësisë
 • Funksionon me të gjitha llojet e pllakave ( përveq atyre me induksion)
 • E lehtë për pastrim
 • Anti oksiduese
 • Sipërfaqja unike '' e zhveshur '' – bazë alumini

 

Specifikat Teknike
Material interieri veshje që nuk ngjit
Mund të lahet në enëlarëse Po
Rezistenca ndaj nxehtësisë 250°C
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star