Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Blloqe MeMove për yoga (2 copë) Wellneo

Photo
Video

Këto blloqe për yoga janë projektuar që t’ju mundësojnë t’i performoni edhe pozitat në yoga që kërkojnë më shumë përpjekje. Blloqet MeMove janë perfekte për të rritur lëvizhmërinë tuaj, teksa në të njejtën kohë ju lejojnë t’i zgjeroni, mbështesni dhe thelloni zgjatjet. Ushtroni yoga si një profesionist, me këto blloqe të punuar me sfungjer EVA. Dimensionet: gjatësia 23cm, gjerësia 15.5cm dhe lartësia 7.5cm.

Blloqe MeMove për yoga (2 copë) Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Këto blloqe për yoga janë projektuar që t’ju mundësojnë t’i performoni edhe pozitat në yoga që kërkojnë më shumë përpjekje. Blloqet MeMove janë perfekte për të rritur lëvizhmërinë tuaj, teksa në të njejtën kohë ju lejojnë t’i zgjeroni, mbështesni dhe thelloni zgjatjet. Ushtroni yoga si një profesionist, me këto blloqe të punuar me sfungjer EVA. Dimensionet: gjatësia 23cm, gjerësia 15.5cm dhe lartësia 7.5cm.

Më shumë
Përshkrimi

Super ekuilibër me blloqet MeMove.

Pse duhet t’i zgjedhni blloqet MeMove?

Këto blloqe janë shumë praktike dhe të përshatshme për çdo lloj ushtrim në yoga, qoftë në shtëpi apo jashtë. Ju mund t’i përdorni për t’i ekuilibruar pozitat e ndryshme në yoga.

Ushtroni si një profesionist, edhe nëse jeni fillestar në yoga

Forma e tyre i bënë të përshatshme për ushtrues fillestarë, mesatarë dhe profesionistë të yoga-s. Këto blloqe shtojnë më shumë siguri gjatë pozitave të avancuara në joga dhe ju mundësojnë t’i kryeni këto ushtrime më lehtë dhe më shpejt.

Materialet dhe dimensionet 

Këto blloqe janë punuar me sfungjer EVA me densitet të lartë, me një sipërfaqe jo-rrëshqitëse. Kanë këto dimensione:

  • Gjatësia: 23cm
  • Gjerësia: 15.5cm
  • Lartësia: 7.5cm

Peshojnë vetëm 100g, andaj lehtësisht mund t’i merrni me vete kudo që ju duhet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi