Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Blender dore

Photo
Video
-29%

Ky blender është më shumë se një pajisje elektrike, është një asistent kuzhine që do t’ua lehtësojë punën e përditshme në kuzhinë. Ky blender dore është pajisje e gjithanshme, mund ta përdorni për përzierje dhe përpunim të ushqimit. Përdoreni për të përgatitur salca pikante, supa kremoze dhe masa të ndryshme për receta të ndryshme. Me fuqi 500W, ky blender praktik dhe elegant do t’ju kursejë kohë dhe energji.

Blender dore

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 24,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky blender është më shumë se një pajisje elektrike, është një asistent kuzhine që do t’ua lehtësojë punën e përditshme në kuzhinë. Ky blender dore është pajisje e gjithanshme, mund ta përdorni për përzierje dhe përpunim të ushqimit. Përdoreni për të përgatitur salca pikante, supa kremoze dhe masa të ndryshme për receta të ndryshme. Me fuqi 500W, ky blender praktik dhe elegant do t’ju kursejë kohë dhe energji.

Më shumë
Përshkrimi

Asisteni juaj i ri në kuzhinë

Ky blender dore është dizajnuar që të jetë një asistent i juaji në kuzhinë dhe t’ju kursejë kohë dhe përpjekje. Ju mund ta përdorni për një sërë recetash: salca picante, supa kremoze shtëpi, pure patatesh dhe masa për receta të llojlloshme.

Materialet cilësore dhe karakteristikat unike dhe fuqia prej 500W, ju mundësojnë të copëtoni, përzieni apo përpunoni ushqimin më shpejt dhe më lehtë.

Blender Dore

Karakteristikat e produktit

  • Boshti çelik inox
  • 2 shpejtësi të ndryshme
  • Kontroll i shpejtësisë
  • Lehtësi në përdorim
  • Funksion turbo
Blender Dore

Shpejtësia e rregullueshme dhe me një funksion turbo

Ne e dimë që nuk ka asnjë shpejtësi të vetme që i përshtatet të gjitha detyrave, andaj ky blender ju mundëson ta rregulloni shpejtësinë për t'iu përshtatur përbërësve dhe recetës të cilën po e përgatisni.

Thjesht përdorni kontrollin e shpejtësisë dhe zgjedhni shpejtësinë e ndryshueshme derisa të jetë saktësisht në nivelin që ju nevojitet. Dhe butoni turbo me shpejtësi të lartë është i përsosur nëse keni nevojë për energji shtesë për përbërës më të fortë.

Blender Dore

Siguri dhe lehtësi në përdorim

Forma ergonomike dhe butonat e mëdhenj e bëjnë ju mundësojnë ta mbani dhe përdorni më lehtë. Tehu i mprehtë me material çelik inox cilësor dhe rezistent 100% ndaj ndryshkut, i siguron produktit jetëgjatësi më të madhe.

Blender Dore Berlinger

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.