Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Blender 600W (i kuq)

Photo
Video
-20%

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Blender 600W (i kuq)

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 39,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Më shumë
Përshkrimi

Shijshëm dhe shëndetshëm, me prekjen e një butoni

Zgjedhni fruta apo perime, shtoni dhe përbërësit e preferuar dhe krijoni një smoothie plot vitamina! Por ky blender praktik dhe elegant do t’ju shërbejë edhe për raste të tjera: ju mund të përgatisni salca, lëngje, ushqim për bebe, masa për akullore apo për supë, milkshake, qull për pallaqinka dhe plot receta të tjera!

Nëse doni t’i gostisni mysafirët në shtëpi, ju mund të përgatisni edhe kokteje të freskëta, falë funksionit për thërrmimin e akullit.

Gota e fuqishme 1.5 l (me shkallë matëse) dhe katër tehe të mprehta do t’ju mundësojnë të përgatisni receta të shijshme dhe të shëndetshme, me prekjen e një butoni!

Blender 600W

Pastrimi më i lehtë se kurrë

Thënë shkurt, ky blender vetë-pastrohet, duke ua bërë jetën edhe më të lehtë.

Mbushni gotën me pak ujë të ftohtë ose të vakët, shtoni pak detergjet, përziejni dhe pastaj shpërlajeni. Lini gotën të thahet mirë para përdorimit tjetër.

Specifikat teknike & benefitet

  • Materiali: qelq, plastikë
  • Fuqia: 600W
  • Gotë 1.5l, me qelq të fortë
  • Katër tehe të mprehta
  • Dy shpejtësi + funksioni turbo
  • Funksioni për thërrmimin e akullit
  • Dizajn elegant dhe praktik
  • Fund me sipërfaqe anti-rrëshqitëse
Blender 600W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.