Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Biçikletë X Gymbit Focus S1

Photo
Video

Biçikleta X Gymbit Focus S1 është një biçikletë magnetike shumë kompakte dhe e dobishme. Me teknologji magnetike, është e përsosur për të gjithë, pavarësisht aftësive të stërvitjes. Ka edhe një monitor cilësor, i cili jep të dhëna të qarta rreth distancës, kohës, shpejtësisë, pulsit të dorës, kalorive të djegura. Pajisja ka 8 nivele të rezistencës mganetike. Mund të paloset, prandaj ju kursen hapësirë gjatë kohës kur nuk e përdorni.

Biçikletë X Gymbit Focus S1
119,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Biçikleta X Gymbit Focus S1 është një biçikletë magnetike shumë kompakte dhe e dobishme. Me teknologji magnetike, është e përsosur për të gjithë, pavarësisht aftësive të stërvitjes. Ka edhe një monitor cilësor, i cili jep të dhëna të qarta rreth distancës, kohës, shpejtësisë, pulsit të dorës, kalorive të djegura. Pajisja ka 8 nivele të rezistencës mganetike. Mund të paloset, prandaj ju kursen hapësirë gjatë kohës kur nuk e përdorni.

Më shumë
Specifikat Teknike
Dimenionet 78 x 41 x 116 cm; 35 x 42 x 138 cm (folded)
Karakteristika të tjera Built-in hand pulse
Lageri 2.5 kg
Pasha maksimale e përdoruesit 100 kg
Pesha 17,8kg
Rezistenca 8 levels
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, shpejtësi, skamim
Thyerje e sistemit makgnetike

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star