Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Biçikletë magnetike Gymbit Focus S1

Photo
Video

Me biçikletën magnetike Gymbit Focus S1 mund të bëni ushtrime të mira kardiovaskulare. Me një sistem magnetik të qëndrueshëm dhe strukturë të fortë, pajisja është e përshtatshme për fillestarët e fitnesit e deri te ata të avancuar. Ka një monitor të madh elektronik që lexohet lehtë dhe matë kohën e stërvitjeve, shpejtësinë, distancën, shkallën e pulsit dhe kaloritë e djegura.

Biçikletë magnetike Gymbit Focus S1
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
  • Më shumë
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Me biçikletën magnetike Gymbit Focus S1 mund të bëni ushtrime të mira kardiovaskulare. Me një sistem magnetik të qëndrueshëm dhe strukturë të fortë, pajisja është e përshtatshme për fillestarët e fitnesit e deri te ata të avancuar. Ka një monitor të madh elektronik që lexohet lehtë dhe matë kohën e stërvitjeve, shpejtësinë, distancën, shkallën e pulsit dhe kaloritë e djegura.

Më shumë
Specifikat Teknike
Dimensionet 93,5 x 45 x 124 cm
Karakteristika të tjera Built-in hand pulse, vertical and horizontal seat adjustment
Lageri 5 kg
Pasha maksimale e përdoruesit 110 kg
Pesha 22kg
Rezistenca 5 levels
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, odometer, puls, shpejtësi, skamim
Thyerje e sistemit makgnetike

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi