Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Sutjenat Top Shop Bamboo

Photo
Video
-67%

Të rehatshme, me përbërje fibrash nga bamboo që i përshtaten trupit tuaj, duke ju dhenë mbështetje të sigurt, rehatinë e duhur pa presion dhe me mbylljen praktike perpara. Për një ditë përplot rehati që nuk e keni eksperiencuar më parë. Ju dhurojnë ndjesinë sikur nuk i keni veshur fare.

 • Formë trupore të përsosur
 • Efekt freskues
 • Praktike dhe lehtë mirëmbahen
 • Material cilësor i cili nuk e humb formën
 • Hipoalergjike
Sutjenat Top Shop Bamboo

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 9,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Të rehatshme, me përbërje fibrash nga bamboo që i përshtaten trupit tuaj, duke ju dhenë mbështetje të sigurt, rehatinë e duhur pa presion dhe me mbylljen praktike perpara. Për një ditë përplot rehati që nuk e keni eksperiencuar më parë. Ju dhurojnë ndjesinë sikur nuk i keni veshur fare.

 • Formë trupore të përsosur
 • Efekt freskues
 • Praktike dhe lehtë mirëmbahen
 • Material cilësor i cili nuk e humb formën
 • Hipoalergjike
Më shumë
Detajet e Produktit

Sutjenat Bamboo me të rehatshmet që keni pasur ndonjëherë!

A janë dëmtuar sutjenat tuaja, ju kanë dal telat dhe janë berë të parehatshme?
E keni vështirë ti mbertheni mbrapa?
Juve ju nevojiten sutjenat Bamboo, më të rehatshmet që keni pasur ndonjeherë.

Me perbërje nga materiali viskoz i bamboos, i cili:

 • I përshtaten formës perfekte të trupit tuaj
 • Ju jep juve mbështetjen, rehatinë dhe ngrehjen e duhur
 • Dizajni i tyre është i padukshëm ndër rroba
 • Përmbajnë efektin freskues
 • Pastrohen në lavatriçe dhe nuk e humbin formën e tyre
 • Janë hipoalergjike

Dizajn i thjeshtë & efekt freskues nga bamboo

Materiali Bamboo është ekstremisht i rehatshëm dhe i butë per prekje, i butë si pambuku dhe i lëmuar si mendafshi. Fibrat e bamboos ju mbajnë freskët & rehat gjatë gjithë ditës, mbajnë larg lagështinë dhe janë hipoalergjenike.

Fibrat e ketyre sutjenave i përshtaten çdo lloj forme të trupit, duke ju dhenë rehatinë dhe formësimin në të njejtën kohë.

Sutjenat Bamboo janë aq të rehatshme sa që ju do të harroni që i keni veshur!

 • Jo më dhimbje dhe shenja nga telat e sutjenave

  Rripat e gjera janë dizajnuar për rehati të shtuar që nuk do te bejnë presion në lekurën tuaj.

 • Jo më pamje me pala në shpinën tuaj

  Sutjenat Bamboo parandalojnë gungat në shpinën tuaj ashtu që bluza juaj të duket e lemuar.

 • Mbyllja behet perpara

  Sutjenat Bamboo kanë mbyllje të lehtë perpara ashtuqë juve nuk ju duhet të zgjasni krahët tuaj derisa visheni.

 • Me xhepa për mbushje

  Sutjenat Bamboo kanë xhepa shtesë, që mund ti mbushni sipas dëshirës për rehati dhe formë seksi të gjoksit tuaj.

Informata shtese

Detajet teknike:

 • Materiali: 70% Nylon, 22% Viskoz nga bamboo, 8% Spandex
 • 3 copë në paketim
 • Në dispozicion ngjyrat: bezhë, zezë
 • Në dispozicion madhësitë: M, L, XL, 2XL
 • Mund të lahen në makinëlarëse
Specifikat Teknike
Material bamboo viscose, nylon, spandeks
mund të lahet Machine washable

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star