Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Aparat kundër brejtësve dhe insekteve

Photo
Video
-20%

Pest Repeller largon të gjitha llojet e insekteve dhe brejtësve, me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike, duke përdorur prizën elektrike për sipërfaqe deri në 230 m2. Në paketim përfshihen 2 aparate Pest Repeller.

Aparat kundër brejtësve dhe insekteve

Çmimi i regullt: 24,90 €


Çmimi Special: 19,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pest Repeller largon të gjitha llojet e insekteve dhe brejtësve, me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike, duke përdorur prizën elektrike për sipërfaqe deri në 230 m2. Në paketim përfshihen 2 aparate Pest Repeller.

Më shumë
Përshkrimi

E sigurtë për tërë familjen

Kjo paisje revolucionare bazohet në një teknologji e cila përdor pulset digitale elektromagnetike që transmetohen nëpërmjet instalimeve elektrike në muret e shtëpisë, në mënyrë që të arrijnë në vendet ku jetojnë dhe shumohen buburrecat, minjtë dhe merimangat.

Pest Repeller është i pajisur me teknologji ultrazanore që largon edhe mizat dhe mushkonjat. Pulset i bëjnë ato të largohen njëherë e përgjithmonë.

A keni insekte, minj dhe buburreca që jetojnë dhe rriten në shtëpinë tuaj (mure, kuzhinë apo në banjo)?

Gjithçka që duhet të bëni, është ta vendosni një Pest Repeller në prizë dhe kaq. Lëreni Pest Repeller që ta mbroje shtëpinë tuaj, tere apartamentin tuaj, garazhdin tuaj, vilen tuaj ose nje ndertese industriale deri ne 230 m2.

Punon 24 orë në ditë & 7 ditë në javë per t’ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj.

Pest Repeller mund të përdoret në shtëpi edhe nëse keni fëmijë, qen dhe mace, sepse është i sigurtë për familjen dhe kafshët shtëpiake. Ka dhe një dritë praktike për natën.

Avantazhet:

  • Largon insektet
  • Nuk krijon zhurmë
  • Nuk harxhon shumë energji
  • Përdoret lehtë

Seti përmban dy aparate kundër brejtëseve & insekteve

Pest repeller është pajisje e fuqishme dhe e avancuar me teknologji ultrazanore, për t’i mbajtur larg minjtë, merimangat, mushkonjat, buburrecat, mizat dhe insekte e brejtës të tjerë.

  • Pest Repeller është e përshtatshme për mizat, mushkonjat, merimangat dhe buburrecat.
  • Nëse keni probleme me mushkonjat dhe insekte, teknologjia me ultratinguj do t'i largoj ato më së miri.
  • Perfekte për personat që nuk dëshirojnë të përdorin produkte kimike.
  • Kujdes: Mos e përdorni këtë produkt nëse mbani lepuj të vegjel ose brejtës në shtëpi, sepse pajisja mund t'i bezdisë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

skender

www.topshop-ks.com

shum e mir
paisje intersante dhe elet per perdorim

1 Produkte