Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 
 • Shtupë higjienizuese me avull Nano
  -20%

  Shtupë higjienizuese me avull Nano

  Shtupa e re dhe e avancuar Nano Plus, me fuqi avulli, eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve.

  Çmimi i rregullt: 99,90 €

  Çmimi me zbritje: 79,92 €

  Çmimi për Club5*: 74,93 €

  Shtupë higjienizuese me avull Nano
  -20%

  Shtupë higjienizuese me avull Nano

  Eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve dhe mikrobeve.

 • Tenxhere Multicooker 18në1
  -44%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Tenxhere  Multiooker me 18 programe, fuqi 700W dhe kapacitet 4l.

  Çmimi i rregullt: 89,90 €

  Çmimi me zbritje: 49,90 €

  Tenxhere Multicooker 18në1
  -44%

  Tenxhere Multicooker 18në1

  Tenxhere Multiooker me 18 programe, fuqi 700W dhe kapacitet 4l.

 • Masazhues për trup 3D Shiatsu
  -70%

  Masazhues për trup 3D Shiatsu

  Masazhuesi Wellneo 3D Shiatsu është një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve dhe për të relaksuar gjithë trupin tuaj.

  Çmimi i rregullt: 159,90 €

  Çmimi me zbritje: 47,97 €

  Çmimi për Club5*: 39,98 €

  Masazhues për trup 3D Shiatsu
  -70%

  Masazhues për trup 3D Shiatsu

  Një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve

 • Jastëk klasik Renew Natura
  -57%

  Jastëk klasik Renew Natura

  Jastëku klasik Renew Natura është i butë, i ngrohtë, komod dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. 

  Çmimi i rregullt: 29,90 €

  Çmimi me zbritje: 12,90 €

  Jastëk klasik Renew Natura
  -57%

  Jastëk klasik Renew Natura

  Jastëk i butë, i ngrohtë, komod & mund të përdoret gjatë tërë vitit.

Shfleto sipas kategorisë

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.