Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 
 • SUMMER SALES

  SUMMER SALES

  Erdh vera ka dera, me oferta të nxehta – deri në 70% më lirë!

  SUMMER SALES

  SUMMER SALES

  Erdh vera ka dera, me oferta të nxehta – deri në 70% më lirë!

 • Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -20%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Shtupa Nano Plus eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve & mikrobeve.

  Shtupë higjienizuese Nano Plus
  -20%

  Shtupë higjienizuese Nano Plus

  Kjo shtupë eleminon deri në 99.9% të virueseve, baktereve & mikrobeve.

 • Masazhues për trup 3D Shiatsu
  -70%

  Masazhues për trup 3D Shiatsu

  Masazhuesi Wellneo 3D Shiatsu është një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve, për të relaksuar gjithë trupin tuaj.

  Çmimi i rregullt: 159,90 €

  Çmimi me zbritje: 47,97 €

  Çmimi për Club5*: 39,98 €

  Masazhues për trup 3D Shiatsu
  -70%

  Masazhues për trup 3D Shiatsu

  Një mënyrë e shkëlqyer për të lehtësuar dhimbjen e muskujve!

 • Jorgan dyshtresor Siena
  -70%

  Jorgan dyshtresor Siena

  Jorgani dyshtresor Siena është i butë dhe i ajrosshëm, si dhe ka veti të shkëlqyera termike.

  Çmimi i rregullt: 129,90 €

  Çmimi me zbritje: 38,97 €

  Jorgan dyshtresor Siena
  -70%

  Jorgan dyshtresor Siena

  Jorgan i butë dhe i ajrosshëm, me veti të shkëlqyera termike.

 • Jastëk klasik Siena
  -70%

  Jastëk klasik Siena

  Jastëku Siena është i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm!

  Jastëk klasik Siena
  -70%

  Jastëk klasik Siena

  Jastëku Siena është i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm!

Shfleto sipas kategorisë

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.