Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 
 • Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen gjatë javës së zbritjeve me 5 yje!

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Java e zbritjeve me 5 yje

  Oferta ekskluzive vetëm për Club 5* dhe ata që anëtarësohen këto ditë!

 • Dyshek Dormeo

  Dyshek Dormeo

  Merr dyshek të ri Dormeo, dhe përfito FALAS setin Jorgan & Jastëk Adaptive.

  Dyshek Dormeo

  Dyshek Dormeo

  Merr dyshek të ri Dormeo, dhe përfito FALAS Jorgan & Jastëk Adaptive.

 • Ngrohës kompakt, Rovus
  RISI

  Ngrohës kompakt, Rovus

  Për ekstra ngrohtësi, kudo që ju duhet - ngrohës kompakt me fuqi 400W!

  Ngrohës kompakt, Rovus
  RISI

  Ngrohës kompakt, Rovus

  Për ekstra ngrohtësi, kudo që ju duhet - ngrohës kompakt me fuqi 400W!

 • Set enësh Green Planet Bella Italia
  -44%

  Set enësh Green Planet Bella Italia

  Për ata që e duan ushqimin italian & natyrën, ne kemi dizajnuar setin e përsosur - 6 enë Green Planet Bella Italia!

  Çmimi i rregullt: 179,90 €

  Çmimi me zbritje: 99,90 €

  Çmimi për Club5*: 89,95 €

  Set enësh Green Planet Bella Italia
  -44%

  Set enësh Green Planet Bella Italia

  Adhurues të ushqimit italian & natyrës, ne kemi setin perfekt për ju!

 • Seti Warm Hug 2021
  -50%

  Seti Warm Hug 2021

  Seti Warm Hug 2021
  -50%

  Seti Warm Hug 2021

  Një përqafim i ngrohtë në këto ditë të ftohta!

Shfleto sipas kategorisë

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video

Rri n'shpi, blej sigurt online