Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Extreme Callus Remover Wellneo

Photo
Video

Wellneo Extreme Callus Remover është zgjidhja perfekte për burrat dhe gratë që kanë probleme të shumta me kallot të cilat formohen në këmbë. Koka rrotulluese e përbërë nga mineralet dhe është e dizajnuar për përdorim në këmbë të thata dhe në dush ku këmbët janë të lagështa, duke ju ofruar këmbëve tuaja një pamje të bukur dhe shumë atraktive.

Extreme Callus Remover Wellneo
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Wellneo Extreme Callus Remover është zgjidhja perfekte për burrat dhe gratë që kanë probleme të shumta me kallot të cilat formohen në këmbë. Koka rrotulluese e përbërë nga mineralet dhe është e dizajnuar për përdorim në këmbë të thata dhe në dush ku këmbët janë të lagështa, duke ju ofruar këmbëve tuaja një pamje të bukur dhe shumë atraktive.

Më shumë
Detajet e Produktit

Arrini rezultate të sallonit në komoditetin e shtëpisë tuaj

Wellneo Extreme Callus Remover është një pajisje me cilësi të lartë dhe jashtëzakonisht të fuqishme që mund t'ju ndihmojë të arrini rezultatet si në një sallon bukurie në komoditetin e shtëpisë tuaj, duke ju kursyer shumë para dhe kohë në një afat të gjatë.

Wellneo Extreme Callus Remover është një alternativë më e sigurtë sesa brisqet e metalit, butësisht, por në mënyrë efektive largon lëkurën e fortë, pa shkaktuar ndonjë dhimbje apo ndjenja të pakëndshme. Tani më në fund mund të harrosh të gjitha prerjet, plagët ose gjakderdhjet. E gjitha që ju duhet të bëni është thjesht të fërkoni këmbët tuaja me koken rrtoulluese dhe ju mund të largoni kallot menjëherë, duke u siguruar që këmbët tuaja të qëndrojnë në formë në çdo kohë.

Këmbë perfekte vetëm pas një përdorimi

Wellneo Extreme Callus Remover është e thjeshtë dhe jashtëzakonisht efektive, kështu që ju mund të filloni të shijoni këmbët e përkryera dhe të buta pas një përdorimi të vetëm. Kjo pajisje do të ju rrit vetëbesimin dhe do t’ju bëjë të ndiheni më atraktivë në çdo kohë, pa ndonjë dhimbje, vuajtje ose vizita të pakëndshme në sallone të bukurisë të cilat konsumojnë parat dhe kohën tuaj.

 • Para
 • Pas
 • Para
 • Pas

Lëmon edhe lëkurën më të fortë

Wellneo Extreme Callus Remover ofron dy intensitete të ndryshme (2 koka rrotulluese), koka rrotulluese shumë e forte mund të heqë në mënyrë efikase lëkurën më të forte, më të ashpër dhe të padëshiruar në këmbët tuaja.Ju mund ta përdorni atë në çdo pjesë të këmbëve tuaja: gishtat e këmbëve, thembrat dje anët e këmbëve, duke ju ofruar këmbëve tuaja të gjithë vëmendjen dhe kujdesin që e meritojnë.

 • Prej gishtave deri te thembra
 • Për këmbë dhe duar
 • Lëkur të njomë dhe të thatë
 • Rezistent ndaj ujit
 • I lehtë për përdorim
 • I lehtë për tu pastruar

E thjeshtë për tu përdorur dhe plotësisht e sigurt

Wellneo Extreme Callus Remover është I njohur për dizajnin e veçant si rezistent ndaj ujit, kështu që ju mund ta përdorni kudo, madje edhe në dush. Forma e saj ergonomike dhe përshtatja perfekte për pëllëmbën e dorës tuaj, siguron përdorim të thjeshtë dhe të sigurt, kështu që kurrë nuk duhet të shqetësoheni për duart tuaja të rrëshqitshme ose për dëmtim të lëkurës tuaj me koken rrotulluese.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star