Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sandalet Pure Për Meshkuj Walkmaxx

Photo
Video
-50%

Sandalet Walkmaxx Pure për meshkuj 2.0 janë zgjidhja më e mirë për meshkujt për muajt e nxehtë të verës. Dizajni inovativ me shollin e lakuar sigurojnë ecje si me këmbë zbathur. Walkmaxx Pure Sandals për meshkuj 2.0 janë sandalet që sigurojnë lëvizje të shëndetshme, lehtësojnë presionin nga nyjet dhe dhimbjet e shpinës, poashtu bashk me dizajnin e ri sigurojnë rehati dhe këmbë të shëndetshme. Materiali i shëndetshëm dhe elegant mundëson një ecje të lehtë, pa fryerje të këmbëve, pa djersitje dhe stabile për çdo ditë. Tre rripat mundësojnë përshtatje perfekte për çdo formë të këmbës; Kualiteti i Walkmaxx Pure Sandals garanton jetëgjatësi dhe ecje të lumtur dhe të komforte për vite të tëra që bashk me shtresën antibakteriale siguron ambient tejet të shëndetshëm për këmbët tuaja.

Sandalet Pure Për Meshkuj Walkmaxx

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Në stok: 1 copë
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Sandalet Walkmaxx Pure për meshkuj 2.0 janë zgjidhja më e mirë për meshkujt për muajt e nxehtë të verës. Dizajni inovativ me shollin e lakuar sigurojnë ecje si me këmbë zbathur. Walkmaxx Pure Sandals për meshkuj 2.0 janë sandalet që sigurojnë lëvizje të shëndetshme, lehtësojnë presionin nga nyjet dhe dhimbjet e shpinës, poashtu bashk me dizajnin e ri sigurojnë rehati dhe këmbë të shëndetshme. Materiali i shëndetshëm dhe elegant mundëson një ecje të lehtë, pa fryerje të këmbëve, pa djersitje dhe stabile për çdo ditë. Tre rripat mundësojnë përshtatje perfekte për çdo formë të këmbës; Kualiteti i Walkmaxx Pure Sandals garanton jetëgjatësi dhe ecje të lumtur dhe të komforte për vite të tëra që bashk me shtresën antibakteriale siguron ambient tejet të shëndetshëm për këmbët tuaja.

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjedhja me e mirë për të ecur në ditët e nxehta të verës

Sandalet Walkmaxx janë zgjidhja më e mirë për të përballuar temperaturat e larta të verës.

Të freskëta dhe të lehta, këto sandale mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe janë dizenjuar me materiale cilësore me vetëajërosje. Sandalet Walkmax:

 • Lehtësojnë lodhjen në nyje duke rishpërndarë presionin në këmbë.
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbë për ecje të lehtë dhe përmirëson qëndrimin.
 • Shpërndajnë peshën trupore duke ju dhëne ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.
 • Forcojnë muskujt e këmbëve kur ju ecni apo qëndorni në këmbë.

Mbrojtje Antibakteriale kundër bakterieve

Çfarë kanë më shumë? Këto sandale kanë mbrojtje antibakteriale e cila mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Përveç mbrojtjes antibakteriale, gjithashtu ndihmon në parandalimin e aromave të këqija dhe djerësitjes.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Dizajn anatomik me mbështetje në kyce & përshtatet me këmbën

Ne kemi përmirësuar sandalet me një strukturë më të mirë të shollës dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shuall fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri.
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë.
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen.

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Shualli inovativ i harkuar i këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Shualli i harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon sholla e harkuar

Sholla e harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 1. Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 2. Tonifikojnë muskujt
 3. Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 4. Rëduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 5. Parandalojne enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Sholle e harkuar dhe mbrojtje antibakteriale për hapa të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Mbrojtje anti-bakteriale eleminon deri në 99,9% bakteriet, dhe siguron një sipërfaqe të rehatshme dhe të freskët për këmbët.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

Të përshtatshme për

Linja e Walkmaxx Pure me mbrojtjen antibakteriale në pjesën e shollës, e cila ndihmon në largimin e aromave të pakëndshme dhe bakterieve. Përveç kësaj, sholla e famshme e harkuar do të rrisë komfortin dhe do t'ju dhurojë ndjesinë e të ecurit zbathur. Veçanërisht të përshtatshme për personat të cilëve ju djerësinë këmbët ose mbajnë veshur këpucët/sandalet gjatë gjithë ditës.

Te pershtatshme për të gjith ata që:

 • Janë të vetëdijshëm që stina e verës sjell shumë probleme të ndryshme dhe duan të kenë mbrojtje nga bakteriet dhe aromat e pa këndshme.
 • Kerkojnë këpuce të hapura dhe që marrin ajër.
 • Kerkojnë këpucë që sigurojnë lehtesimin e presionit në nyje dhe mundesojnë qëndrim aktiv për kohë të gjatë.
 • Vlersojnë cilësinë, qëndrueshmërinë dhe dizajnin perfekt për stinën e nxhtë të verës.
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Pure
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm mikrofibra antibakteriale, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU, rrjetë, tekstil
Ngjyrat e disponueshme kafe, teget kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star