Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Style Shoes Të Gjata Për Meshkuj Walkmaxx Comfort Style

Photo
Video

Rehati, ngrohtësi dhe një dizajn tërheqës për ditët e ftohta

Walkmaxx Comfort Style Shoes të gjata modeli për meshkuj do të jetë zgjedhja juaj e parë për ditët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit falë dizajnit elegant të tyre, i cili gjithashtu ofron shumë ngrohtësi, mbrojtje dhe rehati.

 • Shualli i rrumbullakët
 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
Style Shoes Të Gjata Për Meshkuj Walkmaxx Comfort Style
Nga 44,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Rehati, ngrohtësi dhe një dizajn tërheqës për ditët e ftohta

Walkmaxx Comfort Style Shoes të gjata modeli për meshkuj do të jetë zgjedhja juaj e parë për ditët e ftohta të vjeshtës dhe dimrit falë dizajnit elegant të tyre, i cili gjithashtu ofron shumë ngrohtësi, mbrojtje dhe rehati.

 • Shualli i rrumbullakët
 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë
 • Të papërshkueshme nga uji
 • Rrjeta e shtresës anti-rrëshqitëse
Më shumë
Detajet e Produktit

Shndrroni ecjen në një kënaqësi të vërtetë

Revolucioni i këpucëve Walkmaxx me shuallin e rrumbullakët siguron mbështetje për këmbët tuaja dhe zvogëlon parehatinë ose dhimbjen pas periudhave të gjata të ecjes duke mbështetur një mënyrë më të shëndetshme, më të natyrshme të lëvizjes. Shtresa e butë me shkumë të veçantë të butë memoruese maksimizon rehatinë dhe ju ndihmon të mbani këmbët tuaja të ngrohta gjatë ditëve të ftohta, ndërsa pjesa e butë e mbështetjes absorbon shokun dhe e bën çdo hap tuajin më të butë. Shtesa elastike në skaje mundëson një përshtatje më të lehtë për çdo këmbë, kështu që këto këpucë janë një zgjedhje ideale për të gjithë meshkujt që duan të mbajnë këmbët e tyre të shëndetshme dhe të lumtura duke mbajtur elegancën në shëtitjet e tyre të përditshme.

Vetëbesimi që mundësohet nga eleganca

Walkmaxx Comfort Shoes të gjata për meshkuj janë një dëshmi e madhe se rehatia nuk kërkon gjithmonë sakrifikimin e elegancës dhe stilit, pasi ato janë të dizenjuara në mënyrë të sofistikuar në ngjyra diskrete të zeza ose ngjyrë kafe për t'u dhënë njerëzve vetëbesimin e ecjes së dëshirës - madje edhe kur ecni për periudha më të gjata të kohës ose të qëndrojë për orë të tëra në një koncert ose një parti. Plus ju mund të jeni të sigurt se këto këpucë do të mbajnë këmbët tuaja të mbrojtura mirë nga të ftohtët e vjeshtës dhe dimrit, ndërsa ju kaloni në mënyrë aktive ditët tuaja jashtë duke bërë çdo gjë që dëshironi.

Dukuni Modern edhe gjatë vjeshtës

Këpucë Walkmaxx Comfort Style të gjata janë jashtzakonisht në mode dhe të përshtatshme, janë moderne dhe me një stil që lehtë përshatet dhe ndihmon lehtësimin e këmbëve te lodhura, të enjtura dhe ju mundëson qëndrimin aktiv dhe të gjatë në këmbë.

Këpucët Walkmaxx Comfort Style të gjata janë këpucët ju duhen për këtë vit!

 • Zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa.
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Japin ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Shualli i rrumbullakët është i prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Stil dhe ngjyra moderne për ty dhe pertnerin tuaj.

Si funksionon shualli i rrumbullakët?

Shualli i rrumbullakët shperndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qendrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5
 

Shuall i harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 • Shualli i harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

   

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 40-46
Materiali : i brendshëm material memorues, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) elastike, nappa PU, tekstil/poliestër
Ngjyrat e disponueshme kafe, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star