Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Balerinat Sporty 3.0 Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Nëse kujdeseni për shëndetin tuaj, dëshironi të ecni rehat dhe të keni stilin elegant, balerinat Walkmaxx Comfort Sporty 3.0 do të jenë zgjidhja e duhur për ju. 

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen
Balerinat Sporty 3.0 Walkmaxx Comfort
Nga 49,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 2
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Nëse kujdeseni për shëndetin tuaj, dëshironi të ecni rehat dhe të keni stilin elegant, balerinat Walkmaxx Comfort Sporty 3.0 do të jenë zgjidhja e duhur për ju. 

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen
Më shumë
Detajet e Produktit

Dizajn i ri dhe rehati më e madhe

Ne ju prezentojmë një version të ri të përmirësuar të Walkmaxx Comfort Sporty Ballerinas.

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme me vrima  i siguron balerinave ajrosje dhe rehati maksimale.
 • Shkuma memoruese ju ofron rehati të shtuar dhe absorbimin e goditjeve.
 • Shualli i lakuar siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja dhe presion të zvogëluar në gjunjë dhe nyje.
 • Gomë e qëndrueshme rezistente e cila nuk lejon rrëshqitjen.

Shikoni përparësitë e shuallit të rrumbullakët 

Rehatia e këmbës për të mirën e përgjithshme

Kur këmba juaj dhemb, i gjithë trupi juaj dhëmb – gjë që nuk duhet të ndodhë. Mbathjet e rehatshme Walkmaxx me shuallën e lakuar do t’i sigurojnë këmbës tuaj mbështetjen e duhur që i nevojitet gjatë ditës.

Lexoni më shumë rreth përfitimeve të linjës Komfort 

Shikoni benefitet e shuallit të lakuar

 • Shualli i rrumbullakët

  Shualli i rrumbullakët ndihmon në aktivizimin e muskujve duke ju bërë të ndjeheni më mire dhe më në formë.

 • Shpërndan peshën trupore në mënyrë të barabartë

  Shpërndarja e peshës trupore në mënyrë të barabartë përmirëson qëndrimin gjatë ecjes dhe liron presionin nga nyjet.

 • Ndjenja e të ecurit këmbë zbathur

  Ndjena e të ecurit këmbë zbathur promovon hapa më të shëndetshme dhe më të rehatshme

 • Të lehta

  Pesha e lehtë e këpucëve siguron edhe hapa të lehtë duke ju mundësuar të jeni më aktiv për periudha të gjata në këmbë

 • Të përshtatshme

  Të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë përsosur me këmbët tuaja.

 • Shtresa me shkumë memoruese

  Shtresa me shkumë memoruese ju siguron rehati të avancuar dhe ngrohtësi të shtuar në ditët e dimrit.

Vëndos kursorin mbi imazh për detaje të tjera

Rekomandimet:

Balerinat Comfort Sporty janë të përshtatshme për të gjithë ata që dëshirojnë të qëndrojnë fit.

Ne i rekomandojmë ato veqanarisht për:

 • Për të gjithë ata që qëndrojnë me orë të tëra në këmbët e tyre,  dhe dëshirojnë të mos ndiejnë dhimbje apo djerësitje të këmbëve
 • Për të gjithë që vlerësojnë rehatinë e këmbës
 • Për të gjithë që adhurojnë ndjenjën e të ecurit kembëzbathur
 • Për të gjitha moshat
 • Për të gjitha format e këmbëve
 • Për të gjithë që shikojnë për mbathje që parandalojnë dhimbjen në shpinë ose pika kyqe, duke përmirësuar qëndrimin dhe forcimin e muskujve.
 

Madhësia

Gjatësia e këmbës

(cm)

COMFORT SPORTY BALLERINAS 3.0 36 24,1
37 24,8
38 25,5
39 26,1
40 26,8
41 27,5
42 28,1
 
Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Comfort
Madhësitë e disponueshme 36-42
Materiali : i brendshëm material memorues, poliestër tekstil, PU
Materiali : i jashtëm gomë TPR
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU me vrima
Ngjyrat e disponueshme kaltër, zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star