Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Fit Flexible Width Walkmaxx Black Fit

Photo
Video

Është ndjenjë e mirë kur mund të vishni këpucë që përshtaten me formën e këmbëve tuaja pa ushtruar presion apo pa ndjerë dhimbje dhe jo rehati gjatë ecjes. Këpucët Walkmaxx Black Fit Flexible Width janë të përbëra me një material që zgjerohet në pjesën e sipërme - për rehati maksimale në të gjitha aktivitetet tuaja ditore.

Black Fit Flexible Width Walkmaxx Black Fit
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Është ndjenjë e mirë kur mund të vishni këpucë që përshtaten me formën e këmbëve tuaja pa ushtruar presion apo pa ndjerë dhimbje dhe jo rehati gjatë ecjes. Këpucët Walkmaxx Black Fit Flexible Width janë të përbëra me një material që zgjerohet në pjesën e sipërme - për rehati maksimale në të gjitha aktivitetet tuaja ditore.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ofroni rehati këmbeve tuaja

Ka ardhur koha ti themi lamtumirë gishtërinjëve të mbledhur, fluskave, dhimbjeve në nyje dhe në përgjithësi këpucëve që ju shtrëngojnë. Këpucët Walkmaxx janë zgjidhja për shumë probleme që lidhen me këmbët.

Ju prezentojmë versionin e përmirësuar të këpucëve Walkmaxx Fit! Rehatia ëshë e njejtë, por me disa përmirësime të shtuara:

 • Pjesa e sipërme e zgjerueshme
 • Shualli i harkuar për rehati të shtuar
 • Të përshtatshme për të gjitha moshat
 • Të lehta për tu veshur

Përparësitë e këpucëve fleksibile Walkmaxx Fit

Rehati e këmbës për të mirën e përgjithshme

Kur këmba juaj dhemb, gjithçka tjetër ju dhemb - gjë që nuk duhet të ndodhë. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shuallën e tyre të lakuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni për benefitet e linjës Komfort

Mbështetje e përkryer për të gjitha rastet dhe llojet e këmbëve

Nuk ka rëndësi nëse këmba juaj është e gjerë apo e ngushtë (ose me raste këmbët ju enjtën kur qëndroni gjatë në këmbë) këpucët Walkmaxx Black Fit Flexible do të përshtaten në mënyrë perfekte me formën e këmbës duke siguruar rehati maksimale gjatë gjithë aktiviteteve tuaja ditore: nëse keni dalë për blerje, në shëtitje, nese shkoni në punë, apo aktivitete të ndryshme të cilat mund të keni gjatë ditës.

Investoni në shëndetin tuaj duke ecur me Walkmaxx

Përveq perparësisë që keto këpucë janë të zgjerueshme, kanë edhe të gjitha përparësitë e linjës Walkmaxx Fit: shualli i harkuar që benë të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe përqon presionin nga nyjet në muskuj, dhe butësia në thembër që benë çdo hap me të lehtë.

Shikoni të gjitha benefitet e shuallës së lakuar

 • Shualla e lakuar

  Shualla e lakuar mund të ju ndihmoj në rritjen e aktivitetit të muskujve tuaj duke ju bërë të ndiheni me mirë dhe në formë

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës trupore do të përmirësoj qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur

  Ndjenja sikur po ecni këmbëzbathur siguron hapa të shëndetshëm dhe rehatshëm.

 • Pesha e lehtë

  Pesha e lehtë ju siguron hapa të lehtë duke ju ofruar përdoruesve të qëndrojnë aktiv gjatë terë ditës

Vëndos kursorin mbi imazh për më shumë detaje.

Rekomandimet:

Walkmaxx Fit Flexible janë këpucë të përshtatshme për të gjithë që dëshirojnë të qëndrojnë në formë.

Ne jua rekomandojmë në veçanti:

 • personave të cilët mbajnë kepucë veshur për kohë të gjatë, personave që ju enjten këmbët
 • personave që duan këpucë të rehatshme
 • për të gjithë që dëshirojnë të përjetojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për ata që dëshirojnë të parandalojnë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojnë qëndrimin dhe forcojnë muskujt

Me këpucët Walkmaxx Black Fit Flexible ju do të harroni jorehatinë dhe dhimbjen. Shijojini në çdo rast, kudo që shkoni, në punë, për shëtitje apo aktivitetet tjera të përditshme.

Specifikat Teknike
Linja Walkmaxx Fit
Madhësitë e disponueshme 36-46
Materiali : i brendshëm EVA
Materiali : i jashtëm gomë termoplastike, PU
Materiali: i sipërfaqes (në mbathje) PU nubuk
Ngjyrat e disponueshme zezë
Shualli i harkuar Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star