Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Trakë Vrapimi E Motorizuar Gymbit Dynamic P1

-20%

Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb

GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 ka nje dizajn kompakt që të mos ze shume hapsirë dhe njëkohësisht me funksionet "programet" inovative  do të ju ndihmojë në arritjen e qëllimeve tuaja në fitnes më shpejtë. Makineritë që dikur ishin vetëm për klube të fitnesit tani ofrohen nga ne edhe për shtëpitë tuaja.  

Trakë Vrapimi E Motorizuar Gymbit Dynamic P1

Çmimi i regullt: 499,90 €


Çmimi Special: 399,92 €

Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tani ju mund të paguani me 24 këste përmes Star Card - Teb

GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 ka nje dizajn kompakt që të mos ze shume hapsirë dhe njëkohësisht me funksionet "programet" inovative  do të ju ndihmojë në arritjen e qëllimeve tuaja në fitnes më shpejtë. Makineritë që dikur ishin vetëm për klube të fitnesit tani ofrohen nga ne edhe për shtëpitë tuaja.  

Më shumë
Detajet e Produktit

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Nëse jeni një vrapues profesionist apo një vrapues i thjeshtë, GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1  do ju mundësojë të keni kontrrollin e plotë drejt arritjes së formësimit të trupit që gjithëmonë e keni ënërruar. 

 • Motor 2HP
 • 0-12 shkallë të përkuljes
 • Mbështetje e butë 
 • Sistemi i butë i rënies për mbrojtjen e nyjeve
 • MP3 
 • Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 • Rripi nuk bën zhurmë gjatë përdorimit
 • 12 Programet të përcaktuara 
 • Ekran që përdoret lehtë
 • Sensorë të EKG për të matur pulsing 
 • Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 • Buton për kontrolloin e këndit në ekran
 • Paloset
 • Rrota për tu transportuar lehtë
 • Marka LiveActive
Specifikat Teknike
Dimenionet mbledhur: 165 x 70 x 135 cm; palosur: 90 x 80 x 145 cm
Fuqia 1.0 HP (constantly) / 1.5 HP (peak)
Karakteristika të tjera foldable; running surface: 120 x 40 cm
Niveli i shpejtësisë max 12 km/h
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha 64,7kg
Programi i trajnimit 12
Rendit sipas rangut 0-12%
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, koha totale e ushtrimeve, kohë, pjerrtësi, puls, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti