Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Total Set për 1 person Dormeo

Photo
Video
-50%

Shndërroni dhomën tuaj të gjumit në ambient relaksues dhe qetësues ku gjumi bëhet shumë rehat. Materiale premium të përzgjedhura dhe zhvilluara me shumë kujdes nga ekspertët, për t’ju ofruar më të mirën. Kombinimi perfekt i mbushjes së avansuar Wellsleep të jorganit dyshtresorë dhe jastëkut dhe material 100% pambuk i çarçafëve e bënë këtë set të duhurin për të ofruar ndjesinë e gjumit sikur mbi re.

Për të parë setin për dy persona, klikoni këtu →
Total Set për 1 person Dormeo

Çmimi i regullt: 234,60 €


Çmimi Special: 117,30 €

Çmimi me këste: 6 x 19.55
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shndërroni dhomën tuaj të gjumit në ambient relaksues dhe qetësues ku gjumi bëhet shumë rehat. Materiale premium të përzgjedhura dhe zhvilluara me shumë kujdes nga ekspertët, për t’ju ofruar më të mirën. Kombinimi perfekt i mbushjes së avansuar Wellsleep të jorganit dyshtresorë dhe jastëkut dhe material 100% pambuk i çarçafëve e bënë këtë set të duhurin për të ofruar ndjesinë e gjumit sikur mbi re.

Për të parë setin për dy persona, klikoni këtu →
Më shumë
Detajet e Produktit

Thuani lamtumirë djersitjes, dhimbjeve të qafës dhe alergjive!

Total Set ju ofron zgjidhjen më të mirë për problemet e zakonshme gjatë gjumit. Falë mbushjes Wellsleep të jorganit dyshtresor dhe jastëkut, parandalohet djerësitja gjatë gjumit dhe alergjive të ndryshme, përderisa seti i çarçafëve ofron butësi dhe pamje të bukur nga materiali 100% pambuk dhe ngjyrat tërheqëse. Total Set për 1 person përfshin:

  • Jorgan dyshtresor Siena 140x200 
  • Një jastëk Siena
  • Setin e çarçafëve Mix&Match që përmban këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm

Mbështet kokën tënde gjatë gjumit duke ruajtur formën dhe madhësinë e tij

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® garanton gjumë të gjatë dhe pa-ndërprerje. Fibrat ruajnë vëllimin e tyre dhe garantojnë përkrahje të plotë gjatë gjithë natës, kështu që jasteku nuk ka nevojë për rregullim.

Zgjidhje perfekte për ata që vuajnë nga alergjitë

Jasteku Siena është zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jastëku ka veti anti-alergjike. 

Mund të lahet deri në 60 C dhe higjiena është e garantuar.

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Siena është jorgan i butë, vetëajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforin e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe të falë ndjesinë e mbushjes me pupla.

  • Është i butë
  • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët
  • Rezistent ndaj njollave
  • Nuk shkakton alergji

Seti Mix&Match sjell argëtim brenda dhomës tuaj të fjetjes

Mix&Match ofron rehati, ngjyra dhe sharm brenda dhomës tuaj. Pamje 4në1. 100% pambuk. 4 kombinime ngjyrash në dispozicion. Lahet në 60℃. 

Krijon një atmosferë të mrekullueshme në dhomën tuaj të gjumit me kombinimin e jorganit dhe jastëkut nga sete të ndryshme që vie në 4 ngjyra të mrekullueshme: e verdhë e diellit, vjollcë, hiri klasike dhe e gjelbertë – ose thjesht kombinoni ngjyrën e njërës anë të setit  tuaj të zgjedhur të vetëm, me anën tjetër në ngjyrë elegante të fildishtë.

Specifikat Teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star