Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Fshesa Navigator Lift-Away Shark

-32%

Mblidheni pluhurin më shpejtë dhe me efikasitet me thithësen e vetme 2 në 1 në botë që nuk humbë fuqinë dhe ka sistem plotësisht të mbyllur!

Sistemi i mbyllur është i shkëlqyer për njerëzit me alergji, pasi që i mbledhë 99.99% të pluhurit dhe asnjë grimë pluhur nuk do të kthehet prapë në ajrin tuaj!

Kjo makinë praktike do të ju bëje pastrimin super të lehtë në çdo qosh të shtëpisë tuaj.

Fshesa Navigator Lift-Away Shark

Çmimi i regullt: 249,90 €


Çmimi Special: 169,90 €

Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Mblidheni pluhurin më shpejtë dhe me efikasitet me thithësen e vetme 2 në 1 në botë që nuk humbë fuqinë dhe ka sistem plotësisht të mbyllur!

Sistemi i mbyllur është i shkëlqyer për njerëzit me alergji, pasi që i mbledhë 99.99% të pluhurit dhe asnjë grimë pluhur nuk do të kthehet prapë në ajrin tuaj!

Kjo makinë praktike do të ju bëje pastrimin super të lehtë në çdo qosh të shtëpisë tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Sistem plotësisht i mbyllur – pa pluhur ose alergjen që kthehen prapë në shtëpinë tuaj!

Shumë thithëse me vakum e me HEPA filtera lirojnë pluhurin në ajër përmës çarjeve në trupin e vakumit – kjo nënkupton që vetëm një pjesë e alergjeneve vakumohet.

Nëse vuani nga alergjitë, të jenë ato nga jashtëqitjet e qenit apo pluhurat e zakonshme të shtëpisë, ju keni nevojë për një thithëse me vakum që është plotësisht e mbyllur.

Duke ju falenderuar sistemit plotësisht të mbyllur, e gjithë papastërtia që ju keni vakumuar nuk do të mund të dalë jashtë nga thithësja.

Navigator Lift-Away është provuar shkencërisht që zvogëlon ekspozimin tek alergjenet, duke mbyllur mbi 99.99% të pluhurit dhe alergjeneve brenda vakumit, jo prapa në ajrin që ju merrni.

Ju nuk do të thithni asgjë por ajër të pastër pas vakumimit me Navigator!

Lehtë e manovrueshme, e shkëlqyer për njerëzit me probleme shpine

Edhe pse Navigatori është vertikal ai është shumë i lehtë – peshon vetëm 6 kg. Thithësja vertikale është e përkryer për njerëzit e vjetër ose ata që kanë probleme shpine pasi që ju mundëson të pastroni efektshëm dhe me lehtësi pa shumë përkulje.

Është poashtu shumë e manovrueshme kështu që ju mund ta lëvizni pa problem nëpër shtëpi.

Kursen energji – punon me vetëm 1200 W por më fuqishëm se të gjitha pajisjet tjera të forta

Thithësja shpenzon vetëm 1200 W energji, pra kursen shumë energji krahasuar me thithëset normale me vakum (2500 W+); sido që të jetë, fuqia thithëse është më e madhe dhe kurrë nuk  humbet.

Për këtë arsye, Navigator nuk ka vevojë për filtera të fortë dhe mund të konsumoj më pak energji.

Konsumatorët janë duke kërkuar thithëse me vakum që kanë voltazhë të lartë pasi që janë të bindur se sa më e lartë voltazha W, aq më e fortë është thithja. Por, në fakt kjo nuk është e vërtetë.

Navigator përdor sistemin e saj të mbyllur i cili i mundëson të shpenzoj voltazhë të vogël (1200 W) me më shumë fuqi thithëse se sa thithëset tjera me vakum që kanë çmime edhe më të shtrenjëta se Navigator.

Për këtë arsye Navigator përdor më pak elektricitet dhe rrjedhimisht zvogëlon faturën tuaj të rrymës elektrike.

Pastrimi i thithëses është shumë i lehtë – pa qese për ndërrim!

Mos humb para në qese të ndërrueshme – me këtë thithëse me vakum e gjithë papastërtia mbledhet në shportën e mbeturinave që ka thithësja. Kur mbushet plotë vetëm hapeni dhe hudh mbeturinat në shportë plehrash.

Shporta e mbeturinave të thithesës hapet lehtë përmes hapjes poshtë, pra mundëson largim të lehtë të mbeturinave.
Informata shtese

Eleminon 99,99% të alergjeneve – teknologji thithëse për mjedis të pastër

Është ndonjëri në familje tuaj duke vuajtur nga alergjitë prëj pluhurave? Kolliten, teshtijnë … Me Navigator ju më në fund do të shijoni ajër të pastër në shtëpinë tuaj!

Shark Navigator Lift-Away është testuar shkencërisht që zvogëlon prezencën e alergjeneve, duke mbyllur 99.99% të pluhurave brenda në vakum, e jo duke e hedhur atë në ajrin që ju merrni.

Të jetë ajo nga jashtëqitja e qenit apo ndonji pluhur i zakonshëm – sistemi i mbyllur do të ju mbajë të mbuluar dhe do të bëjë jetën më të lumtur të atyre që vuajnë nga alergjitë.

Me Navigator, asnjë grimcë pluhuri nuk do të emetohet në ajër sikur më parë – vetëm ajër i pastër dhe i freskët!

Rekomandohet për :

 Për të gjithë ata që duan të kenë një shtëpi të pastër

Për ata që duan të kursejnë para

Për ata që nuk e durojne pluhurin

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti