Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set Çarçafësh Dormeo MIX&MATCH Dormeo

Photo
Video

Seti i çarçafëve Mix&Match sjell komoditet, ngjyra dhe sharm brenda shtëpisë tuaj. Pamje 4në1. I përberë 100% nga pambuku.

 • 4 kombinime të ngjyrave në dispozicion.
 • Pastrohet në 60℃.
 • Seti për një person përfshin 140x200 cm si dhe mbështjellësin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përmban 200x200 cm dhe dy mbështjellës për jastëk.
 • Ka  pjesën për izolimin dhe ekuilibrimin e jorganit si dhe jastëkeve.
Set Çarçafësh Dormeo MIX&MATCH Dormeo
Nga 59,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Mix&Match sjell komoditet, ngjyra dhe sharm brenda shtëpisë tuaj. Pamje 4në1. I përberë 100% nga pambuku.

 • 4 kombinime të ngjyrave në dispozicion.
 • Pastrohet në 60℃.
 • Seti për një person përfshin 140x200 cm si dhe mbështjellësin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përmban 200x200 cm dhe dy mbështjellës për jastëk.
 • Ka  pjesën për izolimin dhe ekuilibrimin e jorganit si dhe jastëkeve.
Më shumë
Detajet e Produktit

Sjell argëtim brenda dhomës tuaj të fjetjes

Krijon një atmosferë të mrekullueshme në dhomën tuaj të gjumit me kombinimin e jorganit dhe jastëkut nga sete të ndryshme që vie në 4 ngjyra të mrekullueshme: e verdhë e diellit, vjollcë, hiri klasike dhe e gjelbertë – ose thjesht kombinoni ngjyrën e njërës anë të setit  tuaj të zgjedhur të vetëm, me anën tjetër në ngjyrë elegante të fildishtë.

Të buta dhe  rehatshme

Mbështjellësit e jorganit dhe jastëkut janë të dyja nga pambuku i pastër saten, që ofron një ndjenjë mendafshi për pushim dhe gjumë të qetë.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, turquoise, verdhë, violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star