Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Sensual Lift Top Shop

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jepini formë vitheve dhe zvogëloni centimetrat e belit tuaj me Sensual Lift. Material mikrofibër rezistent dhe me ajërosje. Kjo mënyrë e re:

 • Ngre dhe i jep volum vitheve
 • Rrafshon barkun 
 • Zvogëlon belin

Vetëm visheni atë dhe Sensual Lift do të shfaqi format tuaja më seksi se ndonjëherë - vithe me forma të bukura, ngjyrë e zbehtë dhe vetëbesim për të veshur fustanet që ishin fshehur në gardërobën tuaj.

Sensual Lift Top Shop
Nga 29,90 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Jepini formë vitheve dhe zvogëloni centimetrat e belit tuaj me Sensual Lift. Material mikrofibër rezistent dhe me ajërosje. Kjo mënyrë e re:

 • Ngre dhe i jep volum vitheve
 • Rrafshon barkun 
 • Zvogëlon belin

Vetëm visheni atë dhe Sensual Lift do të shfaqi format tuaja më seksi se ndonjëherë - vithe me forma të bukura, ngjyrë e zbehtë dhe vetëbesim për të veshur fustanet që ishin fshehur në gardërobën tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Vithe të ngritura dhe me formë në pak sekonda.

A keni provuar ndënjëherë për të përmirësuar pamjen e vitheve tuaja dhe belit me ndihmën e palestrës, një diete, pilulave apo dhe kremrave të shtrenjtë? Problemi me këto zgjedhje është se ato mund të duan javë apo muaj për të treguar rezultat të rëndësishme.

Për fat të mirë ne kemi një zgjidhje të menjëherëshme që ju ndihmon të keni vithe të mëdha, të rrumbullakta dhe të ngritura në pak kohë!

Risia e fundit në të brëndshmet e femrave.

Sensual Lift dizenjuar me teknologjinë inovative tri-fit e cila:

 • Ngre dhe i jep volum vitheve
 • Mbledh barkun
 • Zvogëlon belin

Vetëm visheni atë dhe Sensual Lift do të shfaqi format tuaja më seksi se ndënjëherë - vithe me forma të bukura, ngjyrë e zbehtë dhe vetëbesim për të veshur fustanet që ishin fshehur në gardërobën tuaj.

Synimi 4 pjesët e trupit tuaj.

Sensual Lift është e përkryer për çdo grua që dëshiron në formë pjesë të vecanta të trupit të saj.

 • bark
 • ijet
 • anesoret e fundshpinës
 • vithet

Kjo veshje e mrekullueshme do të sigurojë rezultate maksimale menjëherë sapo ju ti vishni.

Sensual lift është njësoj si një push up por për vithet

E padukshme nën rroba

Sensual Lift është totalisht e padukshme nën veshje. Ju mund të vishni atë me xhinse, pantallona, fustane apo funde të shkurtra.

Askush nuk do ta kuptojë që ju keni veshur atë, por ju do të dukeni më elegante, provokative dhe seksi.

Shihni rezultate të jashtzakonshme!

Nga mbrapa – vithet e ngritura dhe të rrumbullakosura.

Nga para – bark i sheshtë, bel i ngushtë.

Të rehatëshme & Me Ajërosje

Sensual Lift është punuar me mikrofibra të veçanta të cilat ofrojnë rehati dhe mbështesin zonën rreth vitheve.

Hartimi i saj unik pa tegela dhe materiali i butë me ajërosje e bën atë sa më të rehatshme, sa ju nuk do ta kuptoni që e keni të veshur.

Dizajn unik me materiale cilësore

Sensual Lift dizenjuar me teknologjinë inovative tri-fit e cila, ngre dhe i jep volum vitheve. Materiali i saj cilësor bën të mundur mbledhjen e barkut dhe zvogëlimin e belit për një trup sa më seksi.

Informacione mbi produktin

Ngjyra: e zezë

E disponueshme në 4 përmasa

 • S (32-34)
 • M (36-38)
 • L (40-42)
 • XL (42-44)

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jona

www.topshop-ks.com

19/02/2017

Prsh
Perfekte!

1 Produkte