Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Hekur Supreme pa kabllo Rovus

Photo
Video

Përfitoni rroba pa rrudha për kohë më të shkurtër se zakonisht për hekurosje me hekurin Rovus Supreme pa kabllo. Me dizajnin inovativ dhe karakteristikat e avansuara hekuri është:

 • I lehtë për përdorim
 • I sigurt
 • Efiçient dhe argëtues në çdo hekurosje
Hekur Supreme pa kabllo Rovus
Nga 79,80 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përfitoni rroba pa rrudha për kohë më të shkurtër se zakonisht për hekurosje me hekurin Rovus Supreme pa kabllo. Me dizajnin inovativ dhe karakteristikat e avansuara hekuri është:

 • I lehtë për përdorim
 • I sigurt
 • Efiçient dhe argëtues në çdo hekurosje
Më shumë
Detajet e Produktit

Hekuri që bënë punën për ju

Sigurisht, ju ende duhet ta drejtoni nëpër sipërfaqet që doni të hekurosni, por përveç asaj ky hekur praktikisht bënë çdo punë vet. Rovus Supreme pa kabllo mund të përdoret me ose pa kabllo për të ofruar rehati maksimale gjatë hekurosjes, plus ka veti jo-ngjitëse falë qeramikës bashk me skajet preçise për arritje të lehtë të vendeve më të ngushta që janë vështirrë të arritshme.

Qeramika gjithashtu ka vrima speçiale që ndalon ajrin në mes të materialit dhe hekurit duke siguruar rrëshqitje të lehtë mbi materialet, nxehtësi të shpërndarë në mënyrë të barabart, dhe rezultate pa rrudha që bënë materialet të vijnë në gjendjen e tyre perfekte prap.

Mirëmbajtje minimale e kërkuar

Kur jeni duke hekurosur, e rëndësishme nuk është vetëm rrëshqitja e lehtë në material për rezultate perfekte- një punë më vete është edhe pastrimi dhe mirëmbajtja e hekurit që zakonisht është shumë e mundimshme. Jo më! Hekuri Rovus Supreme pa kabllo ka funksionin anti-çalç që largon papastërtitë nga uji i çezmës dhe parandalon krijimin e gëlqereve (nuk ju duhet të blini ujë të destiluar që kushton!), ky hekur gjithashtu ka edhe funksionin self-çleaning (vetë pastrues) që pastron mineralet e krijuara dhe parandalon bllokimin e hekurit.

I përkryer për çdo nevojë gjatë hekurosjes

Hekuri Rovus Supreme pa kabllo mund të përdoret në çdo material hekurosës, falë niveleve të kontrollit të avullit që posedon 4 opsione fantastrike:

 • Avull i vazhdueshëm
 • Avull me vrullë të fuçishëm
 • Avull i thatë
 • Spërkatje

Të gjitha këto opsione mund të përdoren në hekurosje vertikale për hekurosje të lehtë të materialeve të varura, me sistemin anti-drip hekuri mbron materialet nga njollosja nga rrjedhjet e ujit.

Hekur që nuk i vë flakën shtëpisë

A nuk jeni asnjëherë plotësisht të sigurt që keni fikur hekurin para se të dilni nga shtëpia? Me hekurin Rovus Supreme pa kabllo ju nuk keni nevojë të brengoseni sepse ky hekur posedon funksionin automatik shut-off, që do të thotë që hekuri fiket automatikisht kur ju harroni ta fikni.

Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 16 x 11,2 cm
Karakteristika të tjera Water tank capacity: 220 ml; Voltage/frequency/voltage: 220-240 V~; 50/60 Hz; 2200 W
Pesha 1,3 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star