Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Spray Mop Rovus

-50%

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën rmulti-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Lecka të ripërdorushme, që mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemen tuaj.
Spray Mop Rovus

Çmimi i regullt: 29,80 €


Çmimi Special: 14,90 €

Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

Ju prezantojmë risinë më të fundit në fushën e pastrimit – shtupën profesionale me spërkatje Rovus. Kënaquni me mënyrën më të lehtë për të pastruar me shtupën rmulti-funksionale me spërkatje Rovus e cila karakterizohet me:

 • Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spërkatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Lecka të ripërdorushme, që mund të lahen për ripërdorim deri në 120 herë
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemen tuaj.
Më shumë
Detajet e Produktit

Kokë rrotulluese deri në 360 shkallë, arrin lehtë çdo sipërfaqe të shtëpisë suaj

Jeni lodhur nga përkuljet  e shumta në dysheme që të pastroni atë sa më mirë? Shtupa profesionale me spërkatje Rovus karakterizohet me të gjitha sekretet për një shkëlqim të përkryer të dyshemesë tuaj.  Më e mira nga të gjitha ... është e lehtë, kompakte, praktike… dhe e shpejtë! Karakterizohet me: 

 • Kokë të rrotullueshme 360 °  për të arritur çdo sipërfaqe.
 • 350ml mbajtëse uji me spëekatës që arrin sipërfaqe të mëdha.
 • Dorezë alumini e lehtë, e veshur me një material të butë që hiqet 
 • Tharja e shpejtë nuk lë mbetje në dyshemenë tuaj.

Kontrolli i lagështisë mbron çdo sipërfaqe

Pipëza unike kontrollon lagështinë në mënyrë  efektive për të parandaluar mundësinë e dëmtimit. Kjo e bën shtupën me spërkatje Rovus ideal për pastrimin e të gjitha llojeve të  sipërfaqeve, duke përfshirë:

 • pllaka
 • dru
 • linoleum
 • gur 
 • apo laminat 

Lecka me mikrofibra e riperdorusheme pastron të gjithë pluhurin dhe papastërtitë  

Lecka me mikrofibra pastron më shumë papastërtitë dhe pluhurin me një fërkim ndryshe nga shtupat  tradicionale për pastrim të thatë ose me lagështi. Ju gjithashtu do të kurseni më shumë dhe të përdorni më pak – Shtupën Rovus me spërkatje e cila nuk kërkon energji elektrike por vetëm një sasi të vogël të ujit apo detergjent. Më e mira nga të gjitha, leckat mund të lahen për ripërdorim deri  në 120 herë!

Dizajn të shkëlqyer dhe me ngjyra me një funksionalitet superior 

Shtupa profesionale, lehtë e përdorueshme karakterizohet me një dizajn të shkëlqyre dhe me ngjyra . Eshtë shumë e lehtë,  moderne, kompakte, e qëndrueshme dhe shumë  funksionale.

Perfekt për familjet me fëmijë dhe / ose me kafshë shtëpiake 

Shtupa me spërkatje Rovus është e lehtë për t'u përdorur dhe shumë higjienike. Përdorni detergjent eko-miqësor ose pastroni  vetëm me ujë për një dysheme super të pastër në të cilën fëmijët tuaj mund të luajë . Kjo zgjidhje pastrimi është e përkryer për çdo shtëpi.

Informata shtese

Detajet teknike:

 • Materiali i mbajteses se dorës : PP
 • Materiali I mbajtëses se ujit: PP
 • Materiali mbajtjes: ABS
 • Madhësia produktit: 43 x 14.5 x 120 cm
 • Vëllimi I mbajtëses se ujit?350ml
 • Madhësia e leckave?39 x 13 cm
 • Materiali leckave: 80% Polyester/20% Polyamide - 775g/cm3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti