Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Zbritje nga -20% deri në -70%

-70%
-40%
 
[banner_timer]
 

Mbajtës për mur Rovus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Kurseni hapësirë duke organizuar pjesët e Rovus Multi-Cleaner me mbajtësin që ngjitet në murri
Mbajtës për mur Rovus
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë
Kurseni hapësirë duke organizuar pjesët e Rovus Multi-Cleaner me mbajtësin që ngjitet në murri
Më shumë
Detajet e Produktit

Mbajtës murri për Rovus Multi-Cleaner


Kurseni hapësirë duke organizuar pjesët e Rovus Multi-Cleaner me mbajtësin që ngjitet në murri. Ky mbajtës ka vende të vecanta për të gjitha aksesorët e Multi-Cleaner dhe ngjitet shumë lehtë në murri, duke kursyer kështu hapësirat tuaja për magazinim.


Me ngjitësin efektiv, mbajtësi i murrit për Multi-Cleaner ju mundëson lehtësi në ngjitjen e tij në cdo sipërfaqe, pa dëmtuar atë. Thjesht hapeni, ngjiteni dhe magazinoni të gjitha pjesët duke kursyer hapësirë dhe duke i bërë pjesët përbërëse të duken akoma edhe më bukur dhe më të organizuara.

 • Ju dhuron akses të lehtë dhe mirëmbajtje më të lehtë të aksesorëve
 • Kursim I dhomës, dyshemesë apo dollapeve
 • Material i forte dhe i qëndrueshëm
 • Lehtë për tu instaluar


Rekomandohet për ata që:

 • Kanë blerë Rovus Multi-Cleaner
 • Duan të kursejnë hapësirë
 • Janë të pasionuar pas organizimit

Informata teknike:

 • Dimenionet: 6,60 x 5,60 x 6,10 cm
 • Materiali: ABS
 • Ngjyrat e disponueshme: hiri ;
 • Pesha0,25kg
Specifikat Teknike
Dimenionet 6,60 x 5,60 x 6,10 cm
Material ABS
Ngjyrat e disponueshme hiri
Pesha 0,25kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star