Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Ambient Mist Rovus

-50%

A doni ta shndrroni dhomën ku kaloni kohën më të madhe në një ambient perfekt? Tani mund ta bëni, me Rovus Ambient Mist pajisjen 3në1 që do të përmirsoj kualitetin e ajrit në dhomën tuaj, do të largoj erërat e pakëndshme dhe do të krijoj një ambient shumë të rehatshëm me dritat e llambës që ndryshojnë. Çfarë po prisni? Është koha që ta shndrroni shtëpinë tuaj në ambient më të bukur dhe të rehatshëm!

Porosit edhe Aromat Ambient Mist duke klikuar këtu > 

Ambient Mist Rovus

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 29,95 €

Telefono në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

A doni ta shndrroni dhomën ku kaloni kohën më të madhe në një ambient perfekt? Tani mund ta bëni, me Rovus Ambient Mist pajisjen 3në1 që do të përmirsoj kualitetin e ajrit në dhomën tuaj, do të largoj erërat e pakëndshme dhe do të krijoj një ambient shumë të rehatshëm me dritat e llambës që ndryshojnë. Çfarë po prisni? Është koha që ta shndrroni shtëpinë tuaj në ambient më të bukur dhe të rehatshëm!

Porosit edhe Aromat Ambient Mist duke klikuar këtu > 

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëni ditët tuaja të jenë më të shëndetshme, të freskta dhe të ndritura

Zyrat, dhomat e ndenjës dhe dhomat e gjumit janë zakonisht vendet ku ne kalojmë shumicën e kohës çdo ditë, prandaj këto ambiente duhen të jenë perfekte për ne, apo jo? Rovus Ambient Mist mund ta bëjë të mundur duke ofruar 3 karakteristika të mahnitshme që do të përmirësojnë atmosferën në dhomë dhe do të bëjnë ditët dhe netët tuaja më të shëndetshme, më të freskëta dhe më të ndritshme.

Ajri është çelësi i shëndetit të mirë

Sigurisht, të gjithë duhet të marrim frymë për të jetuar, por kjo bën një ndryshim të madh se nga çfarë lloj ajri marrim frymë. Rovus Ambient Mist përfshin një lagështues për të mbajtur lagështinë e ajrit në një nivel optimal gjatë gjithë vitit, duke parandaluar kështu fytin e gërvishtur, buzët e thata, sytë kruajtëse, sinuset e lënduar dhe problemet e tjera shëndetësore të shkaktuara nga ajri i thatë.

Freskojeni ditët tuaja

Dhomat që kalojmë shumë kohë lehtë mund të shndrrohen në ambiente me ajër të pisët pista dhe me erëra të pakëndshme- por ju mund t'i bëni ato të freskëta përsëri me ndihmën e aromatizuesit të  Rovus Ambient Mist që do ta mbush ajrin me aromën e zgjedhjes suaj. Harrojini avulluesit e shtrenjtë dhe potencialisht të dëmshëm - Rovus Ambient Mist ofron një mënyrë të shëndetshme dhe të natyrshme për lirimin e hapësirave tuaja të preferuara nga erërave e gatimit, të djersës etj.

Përjetoni magjinë e aromaterapisë

Aromatizuesi jo vetëm që largon erërat e këqija, por gjithashtu mund t'ju përkrahë me magjinë e aromaterapisë duke shtuar vetëm disa pika të vajit tuaj të preferuar esencial në përzierje. A e dini se aromaterapia është përdorur për shekuj me radhë për të ndihmuar me frymëmarrje, mbipopullim dhe probleme me stresin?

Krijoni ambient të përsosur

Teknologjia super silenciale (pa zhurmë) e teknologjisë së Rovus Ambient Mist, në kombinim me funksionalitetin e shkëlqyer të ndriçimit me 7 ngjyra të ndryshme të mundshme, do të kryejë punën - nëse jeni duke planifikuar një mbrëmje romantike për të dy, një natë të qetë relaksuese në krevat vetëm ose një pasdite mbledhje me shokë.

 

 Kliko këtu për të blerë edhe Rovus Ambient Mist Vajrat Esenciale

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera vlotazhë: 230 V; Fuqia: 12 W; Moisture kapaciteti: 60 ml/h

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti