Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Club 5

klub5

Ofertat e Club 5*

Bëhu anëtar i Club 5* dhe hyn në klubin e konsumatorëve VIP. Ju do të merrni ofertat dhe zbritjet më eksluzive, si dhe plot benefite tjera nga TopShop.

 • 2 Kupona kursimi në vlerë 5€ dhe një kupin në vlerë 10
 • Zbritje deri në 70% në brendet si Delimano, Dormeo, Walkmaxx etj...
 • Kuponat 5€ dhe 10€ për blerjen tuaj të ardhshme për ti përdorur në produktet që dëshironi (i vlefshëm 3 muaj)
 • Transport në të gjithë Kosovën: Transport falas për një blerje sipas zgjedhjes tuaj
 • Dhurata falas të zgjedhura nga brendet tona më të mira
 • Oferta mahnitëse nga partnerët tanë duke filluar nga udhëtime, dhurata, spa e shumë më shumë
 • Produkte ekskluzive për ju që ofrohen vetëm për antarët e Club5*
 • Katalogu falas të cilin ua sjellim në shtëpinë tuaj

DHURATË FALAS për antarët e rinj

Si sheje mireserdhje ne ju japim Falas nje dhurate praktike

 • Agjenti do të ju njoftoj në detaje për dhuratë.n

Çmimi: 29,90 €

FALAS për antarët e rinj  

Shtoje në shportë

Rendit sipas Filtro sipas

Artikuj % prej

Mbyll
për faqe
Page:
 1. 1
 2. 2

Rrjete Liste

Artikuj % prej

Mbyll
për faqe
Page:
 1. 1
 2. 2

Rrjete Liste