Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Gymbit Maxiclimber

-20%

MaxiClimber është pajisje me sistemin më të ri i cili imiton lëvizjet e ngjitjes në male të cilat do të ju ndihmojnë të formoni fizikun e dëshiruar dhe muskujt e forte të cilat ju gjithnjë keni dëshiruar. Harxhoni 2 her më shumë kalori sesa me çdo pajsije tjetër. MaxiClimber ju mundëson të stërvitni të tërë trupin duke kombinuar:

 • Stëvitje me peshë
 • Forcim të muskujve
 • Stërvitje aerobike.
Gymbit Maxiclimber

Çmimi i regullt: 149,90 €


Çmimi Special: 119,92 €

Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

MaxiClimber është pajisje me sistemin më të ri i cili imiton lëvizjet e ngjitjes në male të cilat do të ju ndihmojnë të formoni fizikun e dëshiruar dhe muskujt e forte të cilat ju gjithnjë keni dëshiruar. Harxhoni 2 her më shumë kalori sesa me çdo pajsije tjetër. MaxiClimber ju mundëson të stërvitni të tërë trupin duke kombinuar:

 • Stëvitje me peshë
 • Forcim të muskujve
 • Stërvitje aerobike.
Më shumë
Detajet e Produktit

Stërvitje e tërë trupit për të gjithë

MaxiClimber është mënyrë zbavitëse, e lehtë dhe efektive për stërvitje, pavarësisht nëse jeni fillestar, herë pas here stërviteni ose jeni një sportist i rregullt. Meqë ka një ndikim të ulët në nyje, është i përshtatshëm edhe për përdorim pas lëndimeve të ndryshme dhe për njerëzit të cilët kan probleme me nyjet.

Formoni muskujt e fortë dhe të tonifikuar sikur alpinistët

MaxiClimber vën në funksion pothuajse të njëjtat muskujt sikurse një ngjitje në male. Thjesht vendosni, hipni dhe filloni të stëviteni.

 • Duke ndryshuar pozitën e duarve ju mund të stërviyni bicepsin ose tricepsin.
 • Bëni hapa të gjatë ose më të shkurtër për të targetuar muskujt e ndryshëm të këmbëve.
 • Përdorni stërvitje të lartë aerobike për të reduktuar yndyrën e barkut dhe për të tonifikur muskujt.

MaxiClimb rrugën tuaj drejt një trupi të shëndetshme dhe fit

Stërvitja në MaxiClimber do të sjellë rezultate të pabesueshme të cilat nuk do të shkakojnë efekte në shëndetin apo nyjet e juaja. Si një provë, ne i kërkuam klientëve tanë të ishin pjesë e një programi prej 14 javësh për transformim të trupit, i cili përfshinte planin MaxiClimber të ushqimit dhe stërvitjes me MaxiClimber për 20 minuta, të paktën 3 herë në javë. Shikoni rezultatet e pabesueshme që kanë arritur:

Nate ka humbur 11.5.Kg

 • Para

 • Pas

Gayle ka humbur 10,5 Kg

 • Para

 • Pas

Djeg më shumë kalori duke forcuar të gjithë muskujt e trupit

Kur krahasohet me trakat e vrapimit dhe bicikletat stabile, MaxiClimber ju ndihmon të djegni më shumë kalori më shpejt *. Në 1 orë stërvitje:

 • djeg 509 kalori me MaxiClimber
 • djeg 250 kalori duke ecur në trakën e vrapimit

* Qendra për Testimin e Shkencave të Stërvitjeve- Dr. Robert Girandola Ed.D.

MAXICLIMBER

509 kal

TRAKA E VRAPIMIT

250 kal

Stërvitje e lehtë dhe Efikase për djegien e yndyrës

Stërvitja me MaxiClimber është një alternativë e përkryer për vrapim apo imitim të ngjitjes në male, por me ndikim më të ulët në nyje. Gjatë stërvitjes ju jeni duke vënë në funksion pjesën e sipërme dhe të poshtme të trupit, si dhe muskujt bazë në të njëjtën kohë:

 • Pjesa e sipëme e trupit

  Ndryshoni pozitën e duarve për të stërvitur bicepsin ose tricepsin.

 • Pjesa bazë e trupit

  Përdorni stërvitje të lartë aerobike për të reduktuar yndyrën e barkut dhe për të tonifikur muskujt.

 • Pjesa e poshtme

  Bëni hapa të gjatë ose më të shkurtër për të targetuar muskujt e ndryshëm të këmbëve.

3 dhurata për programin e suksesshëm të humbjes së peshës

Së bashku me MaxiClimber, ju do të merrni edhe 3 produkte shtesë, të cilat do t'ju ndihmojnë në rrugën tuaj drejtë një fiziku të bukur, fit dhe të shëndetshëm:

 • Matës i hapave dhe kalorive i cili fillon dhe ndalon kur ju dëshironi, për një pasqyrë të menjëhershme të stërvitjes tuaj
 • Plani MaxiDiet i ushqimit dhe stërvitjes për t'ju mbështetur në të gjithë rrugëtimin tuaj drejt humbjes së peshës
 • MaxiDiet tabela (fletushkë) për të mbajtur shënime rreth përparimit tuaj

Karakteristikat kryesore:

 1. Mbështetëse /Doreza isometrike - jo-ngjitëse
 2. Projektuar ergonomikisht për të gjitha llojet e trupit
 3. Lartësia e rregullueshme
 4. Matës digjital i Kalorive dhe Hapave
 5. Çelik i lehtë dhe i qëndrueshëm
 6. Dizajni kompakt i palosjes për rruajtje të lehtë
 7. 90% e montuar
 8. Mbështet deri në 110 kg
1
2
3
4
5
6
7
8
Specifikat Teknike
Dimenionet 213 x 91 x 60 cm
Karakteristika të tjera paloset për mos zënë shumë hapsirë
Pasha maksimale e përdoruesit 110 kg
Pesha 16 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti