Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Top Shop Magic Tracks

Lodra më e popullarizuar më në fund është këtu! Top Shop Magic Tracks është lodra më argëtuese e cila karakterizohet me pistën dhe veturën e garave e cila lakohet, përkulet dhe merr kthesë në çdo formë dhe në çdo drejtim.

Pista shkëlqen në errësirë përmes veturës e cila ka 5 drita LED të cilat krijojnë një spektakël në dhomën e fëmijëve tuaj.

Top Shop Magic Tracks
29,90 €
Telefono në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Lodra më e popullarizuar më në fund është këtu! Top Shop Magic Tracks është lodra më argëtuese e cila karakterizohet me pistën dhe veturën e garave e cila lakohet, përkulet dhe merr kthesë në çdo formë dhe në çdo drejtim.

Pista shkëlqen në errësirë përmes veturës e cila ka 5 drita LED të cilat krijojnë një spektakël në dhomën e fëmijëve tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Lodra e vitit: një pistë e çmendur që shkëlqen në errësirë

Ndihmoni fëmijën tuaj të shprehë kreativitetin e tij/saj me Top Shop Magic Tracks, pista mahnitëse e garave neon e cila mund të lakohet, përkulet dhe te shkëlqejë!
Këto pista unike te garave kanë 220 pjesë të lakuara të pistës me gjatësi 3,3m të cilat mund të bashkohen shumë lehtë në çdo kombinim të ngjyrave që ju dëshironi dhe poashtu mund të ndryshoni dizajnin e pistës tuaj në çdo formë apo model.

Argëtim i përkryer për tërë familjen!

Makina e garave super argëtuese me 5 drita LED

Kur pista e garave montohet atëherë është koha pë garë! Top Shop Magic Tracks përfshinë një makinë të kuqe me bateri të fuqishme e cila garon nëpër pistë si një kampion i vërtetë.

Makina karakterizohet me material të tejdukshëm dhe me 5 drita LED të cilat krijojnë një spektakël të dritave gjatë garës.

Makina funksionon me 3 bateri AAA të cilat vendosen në mënyrë të sigurt në ndarësin e baterive, të arritshme vetëm me kaçavidë – nuk ka më bateri të humbura nën shtrat.

Magjia e vërtet ndodh kur ju i fikni dritat

Top Shop Magic Tracks bëhet spektakolare kur ju i fikni dritat. Jan ato ngjyrat neon të cilat fillojnë të shkëlqejnë dhe e shndërrojnë dhomën e fëmijëve tuaj në një kështjellë magjike.

Përderisa makina garon në pistë, dritat LED të makinës ndriqojnë pistën e garave dhe kështu krijojnë shfaqje magjike shtesë.

Funksional dhe me mundësi te pa limituara per lojë – ju asnjëherë nuk do të keni të njëjtën garë dy here!

Top Shop Magic Tracks ju ofron lojë për orë të tëra duke kombinuar ngjyrat dhe format e pistës. Mundësitë janë të pafundme!

 • Pjesët bashkohen Ndërtoni pistën mbrenda sekondave

 • Dizajni Serpentinë Magic Tracks mund te lakohet, të përkulet dhe të bëj kthesë në çdo drejtim

 • Lakojeni në 360 ˚ Formojeni pistën në formë të rrethit dhe shikoni se si makina garon përbrenda

 • Dritat LED 5 dritat LED të makinës mbajnë pistën e ndriquar gjatë garës                                                 

 • Pista mbështillet Për një ruajtje të shpejtë dhe të lehtë

 • Tracks palohet Për një ruajtje të shpejtë dhe të lehtë

Dhuratë e përkryer për Ditëlindje

Top Shop Magic Tracks është e përshtatshme për të rinj dhe për të rinj në zemër. Është një dhuratë e përkryer për të vegjëlit tuaj prej 3 vjeç dhe me radhë, nuk ka kufizim moshe kur është fjala për argëtim!

Pistat funksionale mund të vendosen nën krevat, nën tryezë, ju mund të ndërtoni një pistë rrëshqitëse – makina do ti menaxhoj të gjitha! Dhe në momentin që ju keni ndërtuar gjithçka, fikni dritat dhe shikoni se si gjithçka shndërrohet në një magji.

Aksesorët shtesë Magic Tracks në dispozicion për ju!

Sigurohuni që ju po porositni Magic Tracks origjinalin

Magic Tracks është një nga lodrat më të popullarizuara në botë – sigurohu që ju po porositni setin original sepse vetëm ky do të ju dhuroj argëtim të pafund!

Si ta njohni Magic Tracks origjinal?

 • 1.Vetëm Magic Tracks origjinal bën dritë natën

  Pasi që Magic Tracks është ekspozuar në dritë për një kohë të shkurtër – ai do të bëjë dritë natën.

 • 2. Vetëm Magic Tracks origjinal është I krijuar nga materiali rezistent / i fortë

  Pjesët e Magic Tracks janë të qëndrueshme sepse janë të krijuara nga materiali me një kualitet shumë të lartë që do të thotë – nuk do të thehen apo të deformohen.

 • 3. Magic Tracks origjinal ka mbrojtje për fëmijët

  Magic Tracks ka 3 bateria të cilat janë të vendosura sigurtë dhe nuk mund të happen pa kaçavidë

 • 4. Magic Tracks ka 5 drita LED

  Magic Tracks është i përbërë nga 5 drita LED të cilat krijojnë një pistë magjike

Informata shtese

Paketimi përmban

 • 220x pjesë të lodrës Magic Tracks (3,3m)
 • 1x makina me ngjyrë të kuqe LED
 • 1 Manual përdorimi
 • 1x Letër ngjitëse që përfshin stickera (78 stickera)

 
Makinës i duhen: 3 AAA bateri (nuk janë të përfshira)
Preferohet per moshat: 3 vjet e mbi
Materiali: Plastik

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 3 AAA batteries (not included); 3 Years and Up
Material plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

 
1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kualiteti