Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Vetura e Policisë Top Shop Magic Tracks

Photo
Video

Patrulloni rrugët dhe mbrojeni qytetin nga krimi me makinen e Policis nga Top Shop Magic Tracks ! Makina është kalter dhe bardhë dhe përfshin 5 drita LED

Vetura e Policisë Top Shop Magic Tracks
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Patrulloni rrugët dhe mbrojeni qytetin nga krimi me makinen e Policis nga Top Shop Magic Tracks ! Makina është kalter dhe bardhë dhe përfshin 5 drita LED

Më shumë
Detajet e Produktit

Patrulloni rrugët dhe mbrojeni qytetin nga krimi me makinen e Policis nga Top Shop Magic Tracks ! Makina është kalter dhe bardhë dhe përfshin 5 drita LED

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera 3 AAA bateri (nuk përfshihe); 3 Years and Up
Material plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star