Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Utile Power Blender Delimano

Photo
Video
-50%

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Motorri i fuqishëm mund të copëtojë edhe frutat e forta dhe mbi te gjitha edhe akullin. Blenderi Delimano ka një kontenier 1 litersh i cili është i lëvizshëm dhe thikat me material çelik inox. Lehtësi në përdorim dhe në pastrim.

Utile Power Blender Delimano

Çmimi i regullt: 59,90 €


Çmimi Special: 29,95 €

Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 038 244 644 60
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Pregatisni në sekond lëngje të freskëta, smoothie dhe salca të shijshme me blenderin Delimano. Motorri i fuqishëm mund të copëtojë edhe frutat e forta dhe mbi te gjitha edhe akullin. Blenderi Delimano ka një kontenier 1 litersh i cili është i lëvizshëm dhe thikat me material çelik inox. Lehtësi në përdorim dhe në pastrim.

Më shumë
Detajet e Produktit

Aventura të paharruara në kuzhinë me Blenderin Delimano

Përgatisni supë të shijshme, smoothie të shëndetshëm, milkshakes, e lengje të freskëta në vetëm pak sekonda me blenderin e fuqishëm Delimano. Me një kontenier me kapacitet 1 litër dhe thikë të mprehtë ky blender nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj.

Njihuni me mundësitë e pafundme

 • Pergatisni smoothie në pak sekonda

 • Pergatisni frapuçino

 • Lëngje të freskëta për të gjithë familjen tuaj

 • Miksoni supa kremoze

 • Pergatisni salca

 • Pergatisni brumin e krepave

 • Patë e shijshme

 • Pure e shijshme

 • Ushqime të shëndetshme për fëmijë

 • Smoothie

 • Lëng

 • Kafe

 • Arra

Si funksionon?

Motorr i fuqishëm

Një motorr i fuqishëm 350W siguron fuqi dhe efikasitet gjatë përdorirmit. Thjeshtë shtypni butonin dhe përbërësit do të kthehen në smoothie, ju mund të miksoni edhe ushqimet apo lëngjet. Gjithashtu baza e tij mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim.

Thikë çelik inox

Thikat e çelikut mund të përballojnë të gjitha llojet e frutave dhe perimeve, frutat e thata dhe akullin gjithashtu.

Ky produkt gjithashtu është dizenjuar për tu paketuar lehtësisht dhe për të mos zënë shumë hapësirë. Lehtësi në pastrim dhe përdorim.

Rekomandohet për:

 • Për çdo familje
 • Ideale për personat të cilët preferojnë smoothiet
 • Perfekte për personat të cilët duan të ushqehen shëndetshëm
 • Për familjet me fëmijë të vegjël, personat në moshë apo studentet
 • Këdo që dëshiron të kursejë kohë dhe energji në kuzhinë

Informacione teknike:

 • 1 x Paisja bazë
 • 1 x Kontenieri i blenderit
 • 1 x Thikë
 • 1 x Kapak me gotë matëse
 • Manual Përdorimi

Të dhëna mbi pajisjen

 • 350W
 • Kapaciteti i kontenierit: 1litër
 • Materiali i kontenierit: Plastik
 • Përmasa: Lartësia 36 cm x Diametri i poshtëm 12.5 cm
 • Temparatura maksimale e ushqimeve që mund të vendosen në blender është 60°C
 • Një shpejtësi
Specifikat Teknike
Material ABS, çelik inox, PP, të tjera
Pesha 1.7 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star